Luksusowe wanny zmieniają wnętrza

Wydawać by się mogło, że w kwestii wanny niewiele nowego można jeszcze powiedzieć. Podstawowy element wyposażenia łazienki może być ładny, ale przede wszystkim musi być praktyczny. A jednak świat wyposażenia wnętrz nie zna próżni. I skoro zmieniają się upodobania, to rynek musi na to odpowiadać. A nawet dyktować nowe rozwiązania. Oto kilkadziesiąt pomysłów, które mogą nieco odświeżyć wasze spojrzenie na stateczną wannę i jej rolę.
Domowe spa zaczyna się i kończy w łazience. Nie trzeba mieć długich wakacji, żeby się zrelaksować. Przyćmione światło, świece, kadzidła i wypełniona bąbelkami wanna. Tak. To jest synonim wieczornego szczęścia w domu.
Jeśli przy wannie ustawimy osobny moduł, zyskamy arcywygodną półkę na świece, książkę i lampkę wina. Bezcenne.
Przy takim minimalizmie dodatkowego znaczenia nabiera kontekst. Czyli tym bardziej widzimy obrazy, przepych lampy, ładną podłogę.
Wyjątkowo szykownie wypada taka grafitowa, rzadko spotykana wanna. Sama w sobie jest dziełem sztuki. Ustawiona w subtelnym sąsiedztwie lustra, ale przede wszystkim w delikatnym wgłębieniu wyłożonym dobranymi płytkami, idealnie komponuje się w zaułek relaksu.
Oto wydanie prawie uniwersalne. Lśniąca czystością, piękna lecz prosta wanna nie przyćmiewa reszty tej okazałej łazienki. Bogactwo naturalnego światła, duża ilość naturalnego drewna. Wszystko bliskie naturze.