Włoskie Piece piecyki kotły kominki na pellet Ungaro zobacz

Firma UNGARO produkuje kotły i termopiecyki na pellet od 1999 roku i jako jedyny producent na świecie używa do budowy wymienników ciepła elementów miedzianych. Szybki miedziany wymiennik ciepła jest patentem firmy UNGARO,ktory gwarantuje bardzo dużą wydajność wszystkich produktów,wydłuża trwałość i obniża zużycie pelletu. Wszystkie termopiecyki i kotły UNGARO można podłączyć do każdej instalacji już istniejącej w domach lub mieszkaniach nawet w samym centrum miasta,korzystając z przewodu kominowego niewielkich rozmiarów. Szeroki wybór materiałów wykończeniowych od stali,przez ceramikę,aluminium aż do drewna pozwoli dopasować urządzenie do każdego wnętrza i sprawi,że ekologiczne ogrzewanie stanie się radością dla naszych oczu. Ekologiczność,długa autonomia,oszczędność i wygoda użytkownika sprawią,że urządzenia te staną się już wkrótce nieodzownym elementem wyposażenia każdego domu lub mieszkania.

Producent kotłów i termopiecyków UNGARO dysponuje szeroką gamą produktów (ponad 30) i setkami wariantów,w zależności od wykończenia i wyposażenia danego produktu. Największym hitem firmy UNGARO jest model KUCINA przystosowany do wkomponowania w meble kuchenne.Model ten ogrzewa centralne ogrzewanie,produkuje ciepłą wodę użytkową(przepływowo) i umożliwia gotowanie na płycie kuchennej znajdującej się w górnej części piecyka.

Jeżeli Wasza firma zainteresuje się wspołpracą z nami,to prosimy o skontaktowanie się z nami,podajemy nasze dane kontaktowe: UNGARO POLSKA-Wyłączny przedstawiciel na Polskę firmy UNGARO srl. REGIONALNE CENTRUM TECHNOLOGII I WIEDZY INTERIOR ul.Inżynierska 8, 67-100 Nowa Sól Tel: 886 359 679 Krzysztof Ciliński, Mail: biuro@ungaropolska.pl www.ungaropolska.pl Pozdrawiam serdecznie

http://ungaropolska.pl/produkt12.html
http://ungaropolska.pl/produkt13.html
http://ungaropolska.pl/produkt13.html