Piękno skórzanej sofy

Meble skórzane mają w sobie pewien szyk, klasę i z pewnością nie wyglądają na tanie. Mi bardzo podobają się pikowane sofy. Wtedy skóra załamuje się i lśni odbijając światło z otoczenia. A teraz pokuszę Was trochę nowoczesnym design..

Brąz tej sofy mnie po prostu oczarował. 

Tutaj chciałam nawiązać do nieśmiertelnej klasyki. Nie wyobrażam sobie aby ta sofa mogła wyjść kiedyś z mody. Myślę, że z taką sofą jest tak samo jak z małą czarną w kobiecej szafie. Zawsze jest na nią czas! Mam nadzieję, że mężczyźni czytający ten blog będą wiedzieli o czym mówię :-)

To też chciałam wam pokazać. Odchudzona, nowoczesna wersja klasyki. Idealna do miejskich, niedużych przestrzeni, bo nie obciąża wnętrza.

A to wersja dla tych co lubią wyciągnąć kopytka, pewnie najlepiej przed telewizorem.

A to jest to o czym mówiłam we wstępie. Pikowana skórzana sofa... czyż nie wygląda dostojnie i pięknie? Nie będzie jednak pasowała do każdego wnętrza, trzeba odpowiednio dobrać styl.

To coś z nowszych pomysłów. Chętnie bym widziała go we wnętrzu w stylu duńskim.

Ta sofa powiewa nowoczesnością. Jest interesująca w kształcie, dlatego myślę, że gdybym zobaczyła ją w odpowiedniej aranżacji mogłaby mnie uwieść.

 

Klasyczna sofa, piękna i dostojna.

Żeby nie było biel też pięknie się prezentuje. Wbrew pozorom na białych meblach widać mniej zabrudzeń niż na czarnych. Więc prosze bieli się nie bać! :-)