Bombki własnej roboty

Święta tuż tuż. Dekorowanie domu na Boże Narodzenie zawsze jest przyjemne, ale zwykle również kosztowne.

A może w tym roku chcecie być oryginalni i zrobić ozdoby własnoręcznie? To tanie, a przede wszystkim satysfakcjonujące. Nie ma to jak podziwiać własne dzieło.

Dziś mam dla was przepis na bombki domowej roboty. Przepis na tyle prosty, że trudno tu cokolwiek zepsuć. A zarazem z gwarantowanym efektem.

Potrzebujecie zwykłych, przezroczystych bombek, dowolnych elementów, którymi chcecie je ozdobić, minimum zdolności manualnych i odrobinę wolnego czasu. No dobrze, dorzućcie do tego szczyptę cierpliwości.

Bombki marki DIY:) Oto one:

Wśród 10 pomysłów, szczególnie zwracam waszą uwagę na bombki wypchane mchem, wypełnione świerkowymi gałązkami z delikatną ozdobą, watą, na której umieszczamy mikroskopijne świąteczne drzewko. Jak sami zobaczycie, dobrym pomysłem może być nawet wypełnienie wnętrza naszym ulubionym zdjęciem. Taka bombka będzie bardzo osobista, a może stać się także świetnym pomysłem na prezent. Często obdarowujemy się własnoręcznie ozdabianymi piernikami. W epoce wiecznego odchudzania, bombki DIY mogą okazać się dobrą alternatywą.