Farby Magnat pod lupą

Farby ścienne Magnat są tak apetyczne, jak lody. Kiedy patrzę na ich opakowania ulegam złudzeniu, że w środku są waniliowe, malinowe lub czekoladowe smakołyki. Ale to niekoniecznie jest pomyłka. Dobra farba ma przecież budzić dobre skojarzenia. Jak jest w tym przypadku?

Magnat zaprasza do świata nowoczesnych farb. Dziś oznacza to nie tylko soczysty, naturalnie wyglądający i wypadający tak, jak w próbniku kolor. To także szereg dodatkowych, niezbędnych cech. W ofercie mamy farby plamoodporne, wyprodukowane na bazie najwyższej jakości żywicy i pigmentów oraz ceramicznych komponentów, które gwarantują trwałość. Ważną w przypadku farb do wnętrz zaletą jest odporność na działanie środków dezynfekujących. Oznacza to, że unikniemy odbarwień, które często zostają po próbach usunięcia plam. Doskonałe krycie i wysoka wydajność idą w parze z zaawansowaną technologią, która pomaga uniknąć chalapania podczas malowania ścian i sufitów.

Ceramiczne farby z linii Magnat Ceramic pozwalają na wielokrotne zmywanie. Łatwo usunąć z nich nawet kawę i szminkę, a specjalna struktura czyni warstwy odpornymi na szorowanie.

W ofercie Magnata są też emulsje lateksowe. Tworzą one matowe i w pełni oddychające powłoki. A przy tym mają zalety farb ceramicznych, czyli są równie łatwe w utrzymaniu.

Już niebawem weźmiemy pod lupę farby Magnat i ocenimy jak spisują się na domowym froncie...

Źródło: Magnat
Źródło: Magnat
Źródło: Magnat