Nowoczesne mieszkanie w Moskwie

Moskiewskie cacko ma 67 metrów kwadratowych i jest przerobionym apartamentem o bogatej historii. Pracownia Odnusheshka postanowiła jednak tę historię zasypać nowościami. Zaryzykuję stwierdzenie, że ta decyzja wyszła na dobre mieszkańcom.

Wygodne i nowoczesne mieszkanie składa się z trzech pokoi. Całość spajają przyjazne kolory eko. Dominują naturalne odcienie brązu, ponieważ jest tu dużo drewna, oraz grafit pochodzący od naturalnego kamienia. W połączeniu z obfitością słońca, dostajemy w efekcie ciepłe mieszkanie.

Duży pokój jest połączony z aneksem kuchennym. Dodatkowo wydzielono w nim część pełniącą funkcję jadalni. Koncepcja może się wydać nieco oficjalna i biurowa. Tapicerka dość sztywnej sofy i grube kotary na oknach nie są zbyt przyjazne. Ale udane jest ocieplanie ich radosnymi poduszkami i innymi elementami. Kluczowe są tu mosiężne lampy i jasny, drewniany stół. Ważne są tu małe dodatki, ponieważ całe mieszkanie momentami ociera się o poetykę biura. Szczególnie widać to w pracowni, ale ten duch wdarł się nawet do sypialni. Jest ona ocieplona ekologicznymi wstawkami, ale duża ilość szarości robi swoje.

To, co w innych pomieszczeniach może nieco ochładzać, jest całkiem mile widziane w łazience. Jej kamienny chłód wychodzi na dobre. Efektem jest czysta, schludna całość.

łazienka w ziemistych kolorach Źródło: Odnusheshka
ziemiste kolory w mieszkaniu Źródło: Odnusheshka
salon z jadalnią i aneksem kuchennym w naturalnych ziemistych kolorach Źródło: Odnusheshka
salon z jadalnią w mieszkaniu o naturalnych barwach i kolorach Źródło: Odnusheshka
Źródło: Odnusheshka
Źródło: Odnusheshka
drewniany stół Źródło: Odnusheshka
mały salon w naturalnych kolorach Źródło: Odnusheshka
drewniane naturalne łóżko w sypialni Źródło: Odnusheshka
sypialnia w naturalnych barwach i drewnianych meblach Źródło: Odnusheshka

Mocną stroną sypialni jest obfitość drewna w różnych odsłonach. Od obudowy kaloryfera, poprzez stolik nocny, aż po ciekawy zagłówek łóżka.

Źródło: Odnusheshka

Roleta i zasłonka? Jeśli nie boicie się nadmiaru, czemu nie?

Źródło: Odnusheshka
salon w drewnie w naturalnych barwach Źródło: Odnusheshka
salon w naturalnych kolorach z drewnianymi meblami Źródło: Odnusheshka
łazienka w naturalnych kolorach z drewnianymi meblami Źródło: Odnusheshka
Źródło: Odnusheshka