Mały dom w wielkim stylu

Malutki dom w Portland w stanie Oregon jest w stanie zwrócić na siebie uwagę nawet najbardziej znudzonych fanów stron wnętrzarskich.

Ten dom nie ma wiele do zaoferowania w kwestii metrażu. Często oglądaliście mieszkania znacznie większe niż on. Ale spójrzcie tylko na świeżość, lekkość, radość, przytulność i wygodną prostotę, z jaką został urządzony!

Mieszanka soczystego i bielonego drewna, ograniczenie się do naprawdę niezbędnych mebli i, przede wszystkim, wspaniałe pomysły na wykorzystanie gotowego kształtu nadają temu wnętrzu indywidualny charakter.

Mnie zachwyca regał, które swoim kształtem podkreśla trapez wyznaczający bryłę domu. Poza tym taka kolekcja książek jest po prostu największą ozdobą. Zmieszanie bieli z drewnem ożywia i dynamizuje. W jadalni, obok prostych mebli, stanęła żeliwna koza, która podkreśla rodzinnych charakter. Spójrzcie też, jak wspaniale są tu wykorzystane zakamarki (łóżko ustawione na podwyższeniu, łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym, wanna wkomponowana w wąską łazienkę), a zarazem jest sporo wolnej przestrzeni.

Wielkim skarbem jest spory ogród. Tak zaaranżowany, staje się naturalnym miejscem spotkań dzieci, ich znajomych i wszystkich znajomych naszych znajomych. Zapraszamy!

kuchnia w małym domku z jadalnią Źródło: Tiny House
salon w małym domku Źródło: Tiny House
Źródło: Tiny House
pokój dla dzieci z piętrowym łóżkiem Źródło: Tiny House
łazienka w białym domku Źródło: Tiny House
biała łazienka w drewnianych deskach Źródło: Tiny House
wyjście na ogród biały domek Źródło: Tiny House
biały domek ganek Źródło: Tiny House
stół na podwórku biały domek w stylu skandynawskim Źródło: Tiny House
piękny biały domek w sailingu Źródło: Tiny House