Modernizm w nowojorskim apartamencie

Upper East Side to adres, ale nie musicie tam jechać. Oto zdjęcia, które pozwolą zrozumieć, czym różni się nowojorski design od rzeczywistości polskich mieszkań. Dacie się zarazić?

Trzypoziomowy apartament znajduje się w XIX-wiecznym budynku. Stara obudowa kryje w sobie młodzieńcze wnętrze. To jeden z najbardziej pożądanych adresów w Wielkim Jabłku i nietrudno zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. W bliskim sąsiedztwie Central Parku, zaledwie kilka kroków od ekskluzywnych butików Madison Avenue, ten kompleks oferuje mieszkaniowe cuda wybranym. Wnętrze zostało przebudowane w 2006 roku, a więc oglądacie apartament właściwie nowy.

Za koncepcję wnętrza odpowiada modny architekt Richard Perry. Apartament jest tym, z czym kojarzy nam się luksus. Począwszy od jakości użytych materiałów, skończywszy na wyposażeniu, w którym nie brak niczego, co kojarzy się z wymogami współczesnego człowieka dysponującego odpowiednim budżetem. Eskluzywna podłoga w kuchni, najlepszej jakości drzwi, marmur wyściełający przedpokój, niezwykła koncpecja kolorystyczna, pozwalająca łączyć ogromne, ciemne płaszczyzny z nieoficjalnie radosnymi dodatkami w barwach lata - to wszystko tworzy wnętrze oryginalne, luksusowe i pozbawione sztywności.