Nietypowa wersja luksusu

Belize, czyli państwo leżące na półwyspie Jukatan na Morzu Karaibskich, ma oryginalnych mieszkańców. Grupa nowojorczyków jakiś czas temu tam właśnie stworzyła niezwykły hotel Ka`ana.

Sami mówią, że to miejsce stworzone dla osób spragnionych luksusu, ale zarazem otwartych na przełamywanie barier i poszukiwanie nowych doświadczeń. Trudno wyobrazić sobie cokolwiek, czego miałoby tu brakować. Skonstruowany w sąsiedztwie nieskalanej dżungli, hotel daje wszystko, o czym a Ameryce Środkowej można marzyć: egzotykę, fantastyczną kuchnię, piwniczkę wypełnioną przednimi winami, To nasza ostoja, którą tylko niewielka przestrzeń dzieli od pozostałości po cywilizacji Majów. Prawda, że to dobra baza do turystycznych wypadów?

Dom zniewala wewnętrznych dziedzińcem z własnym basenem. Zadaszone miejsce relaksu oferuje mnóstwo miejsca do siedzenia i leżenia. Estetyczny basen nie poraża rozmiarem, kusi natomiast ładnym mostkiem i brzegiem, na którym przyjemnie jest przysiąść i oddychać świeżym powietrzem. Dom otwiera nas na tropikalne słońce, ale zarazem zapewnia całkowitą prywatność. Zewnętrzny natrysk i meble w europejskim stylu tworzą przytulny nastrój, dzięki któremu czujemy się tu jak w domu. Idealna enklawa w odległym, wakacyjnym raju. 

Dom w środku wita nas skromnym luksusem: egzotyczne drewno pokrywa podłogi. Dominują jasne, najlepsze w tym klimacie kolory i dobrej jakości, naturalne tkaniny. Duża ilość drewna, obfitość roślin i wszechobecna wygoda sprawia, że przyjazd tu staje się marzeniem.

domek na karaibach do wynajęcia Źródło: Ka`ana
luksusowa willa na karaibach Źródło: Ka`ana
drewno i woda w ogrodzie na karaibach Źródło: Ka`ana
Źródło: Ka`ana
Źródło: Ka`ana
piwniczka z winami pięknie urządzona Źródło: Ka`ana
karaiby patio przedsionek odpoczynek Źródło: Ka`ana
karaiby prysznic w ogrodzie dziewczyna naga Źródło: Ka`ana
karaiby dziewczyna z wężem Źródło: Ka`ana
karaiby jazda konna Źródło: Ka`ana