Willa pełna zen

Jedna z małych wysp na Karaibach kusi takim ośrodkiem. Willa Zen Nirvana już samą nazwą sugeruje, z jakimi oczekiwaniami można tu przyjeżdżać. Wyciszenie, odnalezienie wewnętrznej równowagi, zresetowanie stresu, wygładzenie nadszarpniętych nerwów. W tak doskonałym otoczeniu osiągnięcie tych celów jest naprawdę możliwe.

Pełne przepychu wille oferują królewskich rozmiarów sypialnie, szykowne łazienki i minimalistyczną stylistykę. Nasze zmysły będą miały gdzie oddychać. Luksus nie oznacza przepychu, który może nas pozbawić tchu.

Willa Zen Nirvana nie zamyka mieszkańca przed pięknem otoczenia. Przeciwnie, każda z nich jest połączona z efektownym systemem tarasów, które otwierają nas na różne aspekty morza, nieba i natury. Kontemplacja piękna, kąpiel w basenie lub kąpiel słoneczna - wszystko, na co mamy ochotę, możemy robić nie opuszczając tego urokliwego miejsca. rano wita nas szmaragdowa woda, wieczorem słyszymy kojące ptaki, szum fal i podświetloną dyskretnie wodę basenów. W środku willi oszałamia nas salon ze szklanym stołem usianym niebieskimi światełkami. Solidny stół czeka na wieloosobowe biesiady na dzień dobry lub dobranoc. Architekrura jest tu przedłużeniem natury i wstępem do niej.

Źródło: Zen Nirvana Villa
Źródło: Zen Nirvana Villa
Źródło: Zen Nirvana Villa
Źródło: Zen Nirvana Villa
Źródło: Zen Nirvana Villa
Źródło: Zen Nirvana Villa