Prysznic z hydromasażem

Prysznic z hydromasażem, do niedawna marzenie, dziś już prawie standard w domach, a nawet mieszkaniach. Wygodny, nowoczesny, korzystny dla zdrowia i rekompensujący nam brak wanny. To urządzenie sprawia, że przy rozsądnym koszcie przestrzeni dostajemy sporą dawkę luksusu. Do panelu prysznicowego, który jest wzbogacony o funkcje masażu, jaccuzi i stopniowania siły strumienia jesteśmy już przyzwyczajeni. Mistrzowie łazienkowej armatury z Brizo w kwestii prysznicu z hydromasażem mają jednak dla nas coś nowego. 

deszczownica pod prysznicem nowoczesnym Źródło: Brizo

Dwa panele, a na suficie deszczownica, która przeniesie nas w klimat wakacji na wsi. Szeroka bateria umożliwia radość ze zróżnicowanego, ale szerokiego strumienia wody. Na co dzień wystarczy nam właśnie ona.

prysznic z deszczownicą i hydromasażem Źródło: Brizo

Deszczownica to jedno, ale przecież do czegoś służą boczne panele. Oto ich funkcje: hydromasaż z punktowym strumieniem, sauna, pokrętła i możliwości, które nigdy się nie znudzą.

nowoczesna deszczownica kabina prysznicowa płytki Źródło: Brizo

Nowoczesna łazienka zrezygnowała z wanny. Prysznic oferuje co najmniej tyle samo, a argument większej oszczędności wody przemawia do wyobraźni.

hydromasaż pod prysznicem nowoczesny Źródło: Brizo

Różne kierunki, z których płynie woda, pozwalają dostosować hydromasaż do bardzo indywidualnych potrzeb.

hydromasaż i mozaika pod prysznicem szara ciemna Źródło: Brizo

Duże jasne płytki, drobna, ciemna mozaika - tylko od nas zależy, w jakim wcieleniu wystąpi w naszym domu ten nowoczesny prysznic.

woda pod prysznicem Źródło: Brizo

Pokrętła i urządzenia prawie niewidoczne, wbudowane w ścianę - naszpikowanie funkcjami nie musi rzucać się w oczy. Minimalizm jest nieodłączną częścią nowoczesności.