Fascynujące aspekty nowoczesności

Te 300 metrów wygodnej nowoczesności zaprojektowała pracownia Azovskiy&Pahomova Architects. Ukraiński pomysł na architekturę nie różni się niczym od wzorców znanych z krajów zachodu. Elegancja, dobra jakość materiałów, podział przestrzeni na strefę odpoczynku i strefę aktywną, wyciszone kolory sąsiadujące z bardziej dynamicznymi akcentami tworzą współczesną wersję luksusu.

lazienka_nowoczesna Źródło: Azovskiy&Pahomova

Łazienka to kontrast drewnianej podłogi i futurystycznych form. Nowoczesna, geometryczna wanna wtopiona w nieskromną biel ciekawe urozmaiconych płytek? Być może właśnie taka łazienka jest waszym marzeniem.

duzy_salon Źródło: Azovskiy&Pahomova

Centralnym punktem apartamentu jest pokój dzienny: otwarty, o imponującym rozmiarze, słoneczny, o jasności podkreślonej bielą. Pozbawiony zbędnej zdobności narożnik wzbogacono kolorywmi poduszkami. Pokój idealnie dzieli się przestrzenią z jasną sypialnią. Ogromne, sięgające od sufitu do podłogi okna zapewniają naturalne doznania.

Źródło: Azovskiy&Pahomova
Źródło: Azovskiy&Pahomova
nowoczesna_pracownia Źródło: Azovskiy&Pahomova

Pracownia o nowoczesnym wyglądzie elektryzuje ciekawym regałem i piękny, połączeniem koloru ściany z beżem mebli. To, podobnie jak salon, przestrzeń publiczna, w której nawet goście nie poczują się nie na swoim miejscu.

regal_i_szafka Źródło: Azovskiy&Pahomova

W pokoju dziennym udanie zintegrowano regał z szafką rtv. Płaski telewizor jest wtopiony w biały panel, głębokie szuflady pomagają zachować porządek. Z tą nowoczesnością splata się bardziej tradycyjna kompzycja półek z książkami.

ciekawe_zdobienie Źródło: Azovskiy&Pahomova

Wiklinowe ozdoby i efektowna ściana upstrzona ogromnymi kwiatami to przykład na to, jak ozdoby w skali makro pasują do nowoczesnej prostoty kolorów i form.

biala_kuchnia Źródło: Azovskiy&Pahomova

Kuchnia jest, w porównaniu z pozostałymi pomieszczeniami, stosunkowo niewielka. Od razu widać, że została pomyślana jako przestrzeń prywatna. Pięknnie ozdobiona ściana równowarzy się z ujmującą prostotą szykownych mebli. Mały stół jest zarezerwowany na rodzinne posiłki.

Źródło: Azovskiy&Pahomova
szarosc_i_fiolet Źródło: Azovskiy&Pahomova

W tym pokoju możemy przenocować gości, Ciekawa tapeta imituje drewno, jej szarość dobrze komponuje się z żywszym fioletem.

sypialnia_zielono-biala Źródło: Azovskiy&Pahomova

Również sypialnia jest prywatnym miejscem domowników. Dość nietypowy, jak na ten pokój kolor - soczysta zieleń - udanie "ubrał" jasny pokój w przyjazną atmosferę. Zaskakuje efektowna prostota: ciepły koc w połączeniu z ozdobnym zagłówkiem wnosi naprawdę wiele.