Eleganckie meble dla nastolatka

Przygotujcie się na coś, co zderzy wasze wyobrażenie na temat pokoju nastolatka. Oto włoska propozycja z serii Seipersei. Te meble nie kuszą kolorem, nie starają się wychodzić na przeciw dziecięcym pasjom rozwiązaniami w stylu łóżka-pirackiego okrętu. Uczą natomiast nasze dzieci świetnego smaku, harmonii, idealnych proporcji doskonale wyważonych mebli. Pokażą, jak ważne są najwyższej jakości tkaniny, które polepszą sen, umilą kroki na dywanie. I, co najważniejsze, sięgają po barwne palety, które jednocześnie dodają energii i zachowują zdrowy umiar.

pokoj_z_gitara Źródło: Seipersei

Pokój młodego muzyka pokazuje, co oznacza minimalizm w pokoju nastolatka. Proste, modułowe meble z lakierowanymi frontami, zderzone z szarą ścianą i czerwonym materacem tworzą dramatyczne napięcie kolorystyczne. Na tym tle ogromne wrażenie robi prosty motyw kasety i gitara.

bialy_pokoj Źródło: Seipersei

Ten pokój jest prawie cały biały. Panuje w nim niepowtarzalny ład, ale przecież nie ma atmosfery musztry. Wystarczy jedna czerwona szafka, kilka czarnych półek i lampa oraz niezabudowane szafki, żeby wprowadzić życie. Tak urządzony pokój nie znosi bałaganu. Czy wasze dziecko jest na to gotowe?

Źródło: Seipersei

Malinowe półki - tak niewiele, a tak dużo. Barwne zamieszanie przy jednoczesnej oszczędności środków. Jeśli sprawdzicie uważnie, naprawdę niewiele jest tu mebli.