Apartament w New York City

Elliman to biuro, do którego warto zajrzeć, jeśli marzymy o mieszkaniu w NYC. Ale duże korzyści odniesiemy także na odwiedzaniu ich strony w celu podpatrzenia, jak mieszkają ludzie w kulturalnej stolicy tamtej strony Atlantyku. Oto wnętrza dla osób o zasobnym potrfelu. Co dziś jest normą w takim świecie? Jak wygląda i z czym łączy się elegancja? Jakie kolory przeważają i czym zdobi się luskusowe apartamenty?

apartament_w_nyc Źródło: Elliman
kontrastowe_kolory Źródło: Elliman

Silny imponującym metrażem, ten salon nie zachwyca chłodem, który nie mrozi krwi w żyłach. Srebrzysty popiel dywany koresponduje z roletami, cylindryczną lampą. Głęboki brąz podłogi jest dobrym partnerem dla ogromnego dywanu. Silny kontrast zwykle jest elegancki.

brazowe_wnetrze Źródło: Elliman

Klasyczne połączenie beżu z kremowymi miękkościami, włochaty dywan i śliskie, jedwabne poduszki tworzą atmosferę eleganckiego ciepła.

apartament_w_nyc Źródło: Elliman

A może takie dziwaczne lustro? Orientalny kształt w takim sąsiedztwie rozśmiesza i wnosi trochę eklektycznego polotu.

apartament_w_nyc Źródło: Elliman

Biały, imitujący marmurowy blat to ciekawy wtręt w to kanoniczne biało-czarne wnętrze. Podobają mi się też okna z czarnymi framugami. Wyglądają jak ramki do zdjęć.

Źródło: Elliman

Grzecznie, elegancko, ale i odważnie. Dziś nikt już nie szuka pejzażu znad morza. Normą jest sięganie po sztukę współczesną, która rozgościła się na salonach.