Zabawki na dziecięce zamówienie

W Child`s Own Studio zasada "Klient nasz pan" to nie tylko czcze słowa. Klientem idealnym jest tu dziecko. I ono naprawdę zamawia zabawki. Ta firma specjalizuje się bowiem w produkcji maskotek na podstawie dziecięcych rysunków. Wasi mali artyści tworzą pewnie często fikcyjne stwory kolorowymi kredkami. Być może to są właśnie zabawki ich marzeń. Zwykle twórcy zabawek tylko zgadują, co spodoba się dzieciom. W Child`s Own Studio słuchają, co dzieci mają im do powiedzienia. I nagle okazuje się, że świat wyobraźni kilkulatka jest nieskończenie bogaty. Spójrzcie tylko na te, wymyślone przez dzieci i wiernie odtworzone przez dorosłych zabawki. Czy dorośli potrafią jeszcze tworzyć w tak nieskrępowany sposób?

maskotka króliczek na zamówienie z rysunku dla dziecka Źródło: Child`s Own Studio

Królik z pięcioma oczami? Toż to prawdziwy króliczy król, pan i władca ogrodu z niebieskimi krzakami. Żywi się pewnie niebieskimi migdałami i wykluwa z błękitnego jajka.

maskotka zabawka na zamówienie dla dziewczynki dziecka Źródło: Child`s Own Studio

A może dziewczynka-pirat? Czy oczy zawsze muszą mieć źrenice? I czy dziewczynki faktycznie muszą być grzeczne i ubrane na różowo?

maskotka na zamówienie zabawka dla dziecka potwór Źródło: Child`s Own Studio

Dwukolorowa głowa z dwukolorowymi oczami? Może według dziecka tak wygląda idealny pies. Wsłuchanie się w wyobraźnię maluchów uświadamia nam, jak ważny dla dzieci jest kolor i duże kształty.

fajne zabawki na zamówienie dla dzieci Źródło: Child`s Own Studio

Czyżby nowa wersja batmana? Idealny nietoperz ma widocznie stopy widziane z boku, jak na egipskich płaskorzeźbach.

maskotka na zamówienie dla dziecka Źródło: Child`s Own Studio

Przyznam szczerze, że ten rysunek wydaje mi się niemożliwy do zrealizowania w realnym świecie. A jednak udało się stworzyć świetną zabawkę. Cienkie rączki, kilka niebieskich włosów i wielkie, zniewalające oczy podbiją serce małego twórcy.

zabawki maskotki na zamówienie dla dzieci Źródło: Child`s Own Studio

I kolejny dowód na to, że niemożliwe nie istnieje. Głowo-stwór z wielką paszczą woła do dziecka najczulsze słówka i, choć nam może wydawać się groźny, naszego malucha nie przestraszy.