Najnowsza kolekcja IKEA

Najnowsza kolekcja IKEA PS 2012 czerpie swoje inspiracje z ponad 60-letniej historii wzornictwa IKEA. Stworzone projekty nie stanowią jedynie przedmiotów z dawnych latprzywróconych do życia, ale są innowacyjne pod względem formy, funkcji oraz zastosowanychmateriałów.

Kolekcja obejmuje m. in. krzesła, stoliki, komody, regały, misy, lampy, tekstyliai inne akcesoria wyposażenia wnętrz wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska,takich jak drewno, zwłaszcza bambusowe, tworzywo PET z recyklingu, kompozyty polimerowo-drzewne (WPC) czy len. Produkty te są wielofunkcyjne, zabawne i zaskakujące. Każdy znich posiada swoją niepowtarzalną historię, a ich niewątpliwym atutem jest to, że zostałyzaprojektowane z myślą o potrzebach wielu ludzi.

Przykładowe produkty z najnowszej kolekcji IKEA PS to lampa podłogowa z kloszem z tiulu ułożonego na kształt sukienki, wykorzystującaoświetlenie LED, stolik składający się z trzech części, które można zestawić razem lub używaćosobno (każdy stolik ma inny plastikowy blat: o płaskiej powierzchni, z jedną lub z czteremamiskami), półka na buty, która może służyć jednocześnie jako ławka czy witryna prezentującawstawione do niej przedmioty niczym oprawione w ramy.

nowa kolekcja IKEA stolik dla dziecka

Stolik do pokoju dziecięcego

IKEA stolik do salonu z miejscem na doniczki

Stolik do salonu

IKEA stolik do sypialni nowa kolekcja

Stolik do sypialnii


lampa podłogowa IKEA z danych czasów

Lampa podłogowa

nowa kolekcja IKEA lampa podłogowa

Lampa podłogowa

28 kwietnia 2012 roku kolekcja trafi do wszystkich sklepów IKEA w Polsce