Sztokholmskie poddasze

Jeden rzut oka na to sztokholmskie poddasze wystarczy, by się zakochać. Szwedzi żyją w podobnym do naszego klimacie, ale klimat w ich domach nie jest jeszcze polską normą. A warto się nim zainteresować. Wygodna prostota, domowe ciepło bez stylistycznych wygibasów, bliskość naturze i wierność umiarkowaniu - to określa szwedzi styl. To mieszkanie na poddaszu przypomni wam o uroku jasnych kolorów.

jasne_poddasze Źródło: Odenplan

Biel jest najlepszym wyborem dla skośnych ścian. Wspaniała, drewniana podłoga pozostaje nie zakryta. Wielki pokój ma wydzielone strefy, ale wspólnym mianownikiem jest jasna natruralność.

nowoczesna_kuchnia Źródło: Odenplan

Wspaniała, ociekająca nowością kuchnia zwraca uwagę jakością przedmiotów. Piękny blat z najnowszą płytą i minimalistyczny wystrój jadalni pozwolą cieszyć się każdą chwilą.

sprytna_garderoba Źródło: Odenplan

Świetny pomysł: ukryć szafkę w zagłówku łóżka. Przedmioty są schowane, nic tu nie rozprasza. Pozwólmy bieli rozszerzać karłowate ramy poddasza.

biale_poddasze Źródło: Odenplan

Subtelny, kameralny, a przecież bardzo wygodny pokój dzienny opiera się na wyciszonych barwach i dobrej jakości tkaninach. Miękki dywan, eko-sofy i wyciszenie, wyrugowanie ozdobnych szczegółów - ukojenie dla zmysłów.

biel_na_poddaszu Źródło: Odenplan

Sypialnię tworzy tu wygodne łóżko z szykowną kapą. Białe ściany nie zabierają przestrzeni i nie przytłaczają.

wysokie_mieszkanie Źródło: Odenplan

Mieszkanie na poddaszu daje nam lepszą perspektywę: możemy oglądać szerszą panoramę, jest ciszej i spokojniej. Nie docierają tu hałasy i zapachy ulicy.

srodmiejskie_zycie Źródło: Odenplan

Taki widok za oknem to jedna z największych korzyści wypływających z życia w centrum. To co, jesteście gotowi zamienić dom na mieszkanie?

zycie_w_srodmiesciu Źródło: Odenplan

Chcielibyście wrócić do śródmieścia i patrzeć na kamienice? To ostatni krzyk mody w Europie, a i u nas coraz częściej młodzi ludzie podejmują takie decyzje.