Szafy włoskie

Szukając sposobu na to, by nasz dom był wyrazisty, a jednocześnie elegancki, często popadamy w skrajności: przesadzamy z dodatkami lub zrezygnowani ostatecznie nie robimy nic. A przecież wystarczy tak nie wiele! Szafy włoskiej firmy Momentoitalia łączą w sobie to, co modne, z tym co eleganckie, wpasowując się do każdego stylowego wnętrza.

włoska czarno biała szafa przesuwna Źródło: Momento Italia

To co wyróżnia szafy Momentoitalia to olbrzymi rozmiar, który jednak nie dominuje pomieszczenia. Mamy bowiem do czynienia z dużą, ale prostą bryłą. Ustawione przy ścianie doskonale imitują szafę wnękową. Są na tyle płaskie, by nie powodować wrażenia zagracenia pomieszczenia.

przesuwna szafa czarno biała Źródło: Momento Italia

Ponadto błyszczące powierzchnie, które wykorzystano do produkcji przesuwnych drzwi, pięknie odbijają światło. Lustrzany efekt sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe. W drzwiach szafy widzimy bowiem odbicie pokoju! To najstarsza sztuczka designerska, by powiększyć przestrzeń – a jednocześnie najlepsza.

zielona szafa przesuwna włoska z fototapetą las Źródło: Momento Italia

Mamy do wyboru różne wzory drzwi. Są to obrazy, zdjęcia drzew lub proste graficzne wzory. W zależności od tego, czego potrzebujemy, możemy przebierać między kolorami naturalnymi, a bardziej wyrazistymi. Nie trafimy tu jednak na neony czy styl popartowy – najważniejsza w tych szafach jest bowiem elegancja.

piała szafa przesuwna z fototapetą lasu włoska Źródło: Momento Italia
szafa przesuwna włoska w pasy Źródło: Momento Italia
szafa przesuwna biała z dekoracjami ładna włoska Źródło: Momento Italia
piękna czarna szafa przesuwna włoska wzór w kwiaty Źródło: Momento Italia
szafa włoska z fototapetą Źródło: Momento Italia

Szafy Momentoitalia pasują doskonale do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych. Dodają im życia, w zależności od wybranego wzoru stają się najbardziej wyrazistym punktem lub znikają wtopione w ścianę.

włoska szafa przesuwna z fototapetą czarno białą Źródło: Momento Italia

Szafy wykonane są  z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.