Papierowe balony

Japońskie papierowe balony to nowatorski sposób na dekoracje pokoju dziecka. Są idealne dla osób, które nie lubią monotonii, jednocześnie wiedząc, że z trwałymi zmianami (typu: kolor ścian, meble) nie nadąży się za szybko rosnący maluchem i jego zmieniającymi się potrzebami.

kolorowe dmuchane papierowe balony zwierzęta dekoracje pokoju dziecięcego

Możemy je kupić we wszystkich wzorach i kolorach. Przybierają kształty zarówno zwierząt, jak i abstrakcyjnych postaci. Kolorowe dodają wnętrzu charakteru małym kosztem.

tygrysek papierowy balon japoński dekoracja do pokoju dziecięcego

Tego typu balon nie wystraszy dziecka nagłym hukiem, gdy zostanie uszkodzony, tak jak balon tradycyjny. Technika wykonywania ich z papieru sprawia, że nawet uszkodzony nie zmienia formy natychmiast, dając nam szansę na uratowanie sytuacji.

biedronki dekoracje do pokoju dziecka papierowe

Balony kupuje się w formie „płaskiej”, gotowej do nadmuchania, co zdecydowanie ułatwia ich transport do domu.

złożone japońskie papierowe balony pingwiny

 

Montować je można na wiele różnych sposobów. Nie ważne, czy powiesimy je pod sufitem na sznurkach, ustawimy na półkach, czy rzucimy dziecku do zabawy – zawsze będą wyglądać niepowtarzalnie.

 

dziecięce papierowe balony jako dekoracja do pokoju

Kolekcja balonów nie jest mała, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W dodatku to niedrogi sposób na szybka zmianę pokoju dziecka, w bajeczny świat zwierząt.

balon lis japoński papierowy pomarańczowy lisek