Robot w miejsce odkurzacza

iRobot Scooba to rewolucja w dziedzinie sprzątania. Niepozorna maszyna ma aż 4 funkcje: zasysa, myje, szoruje i  zbiera wodę z podłogi, zostawiając czyste i lśniącepowierzchnie. Powierzchnia jest myta nawet 5 razy, przy okazji odkurzacz odświeża powietrze, ponieważ można go zaopatrzyć w odpowiedni płyn. Przed odkurzaniem nie trzeba zamiatać ani usuwać kurzu, ponieważ Scooba zasypia te substancje. Myje podłogę mieszaniną płynu i wody. A to wszystko bez przewodów - Scooba jest zdalnie sterowany.

odkurzacz-robot automatyczny Źródło: Scooba

Scooba jest mały, opływowy i lekki. Jest zaopatrzony w motor, który sprawia, że odkurzacz sam się porusza i obraca o 360 stopni.

odkurzacz-robot Źródło: Scooba

Taki zakup posłuży nam na lata i może odczarować znienawidzone prace domowe.

odkurzacz_myje podłogi robot automatyczny Źródło: Scooba

Scooba używa do pracy nowoczesnego programu iAdapt, czyli systemu czujników. Umożliwiają one iRobotowi poruszanie się po pomieszczeniu i wyczuwanie wszelkich przeszków. Scooba sam je ominie i znajdzie swoją drogę.

robot to zmywania podłóg automatyczny Źródło: Scooba

Scooba pracuje z własnym zbiornikiem wody i przez cały proces mycia oddziela wodę czystą od brudnej. Ta ostatnia jest zbierana, ta druga używana do konserwowania podłóg.

odkurzacz_przyszlosci Źródło: Scooba

Scooba ma system szczotek, które usuwają nawet zaschnięte, uporczywe plamy.

odkurzacz_zdalnie_sterowany automatyczny robot Źródło: Scooba

Stacja, która kieruje Scooba jest niewielka i prosta w obsłudze. Nie musimy już nadwyrężać kręgosłupa biegając po domu w niewygodnej pozycji.