Kuchnia w stylu vintage

Oto rasowe kuchnie vintage z serii, która nawet w nazwie nawiązuje do przeszłości: The Loft and 1956. Jeśli chcecie poczuć klimat przeszłości, ale jednocześnie nie musieć rezygnować z wygody, zainteresujcie się tymi współczesnymi wariacjami na temat retro.

farba tablicowa w kuchni lat 50 industrialna retro Źródło: The Loft and 1956

Odrobina wiejskiego klimatu zapewniona jest w tej kuchni przez obecność sentymentalnych, kremowych szafek. Doskonałym patentem jest pokrycie ściany tablicą. Spójrzcie na londyńską budkę telefoniczną, która tu służy jako lodówka!

designerska kuchnia retro lata 50 Źródło: The Loft and 1956

Bardziej industrialna propozycja to szafki w kolorze herbacianym i obecność stalowych elementów. Wybija się tu oczywiście kultowy okap i surowe, choć pokryte białą farbą cegły.

farba tablicowa na ścianie w kuchni retro Źródło: The Loft and 1956

Te kuchnie są zanurzone w przeszłości, ale zarazem bardzo praktyczne. Oferują mnóstwo miejsca na kuchenne sprzęty i szpargały. Rura prowadząca od okapu kuchennego wnosi industrialny sznyt.

stalowy_okap w kuchni retro Źródło: The Loft and 1956

Żelazna, a nawet stalowa konsekwencja. Stal pokrywa okap, stanowi też surowe wykończenie szafek: proste uchwyty. Jest wykorzystana także do praktycznego pokrycia ceglastej ściany nad piecem.

kuchnia_w_ladnych_kolorach Źródło: The Loft and 1956

Zamiast wyspy mamy tu lekką i bardzo praktyczną szafkę, która pomieści niejeden komplet naczyń. Kuchnia jest świetnie skomponowana kolorystycznie. Na tym tle pojedyncze czerwone akcenty są tym bardziej widoczne.

kuchnia_vintage retro stylizowana Źródło: The Loft and 1956

Wygodna, piękna szafka w nietypowym kolorze pasuje do stali i drewna.