Dom marzeń na Malediwach

Takie widoki tylko na Malediwach. Oto dom marzeń z wyspy Fesdu. Wyspa jest w całości w prywatnych rękach i została zagospodarowana w najbardziej luksusowy i rajski ze znanych człowiekowi sposobów. Relaks na błękitnej lagunie odbywa się tu z dala od głośnych miast i tłoku turystów. To oczywiście propozycja dla wybranych, ale każdemu z nas podziała na wyobraźnię.

odrobina_luksusu Źródło: W Retreat and Spa

Rajski widok, miejsce, w którym zawsze jest sprzyjająca pogoda. Marzenia o całkowitej izolacji spełniają się.

raj_na_wakacje malediwy Źródło: W Retreat and Spa

Wyspa jest w całości zajęta luksusowymi apartamentami, które powstały tylko po to,żeby człowiek mógł odpocząć. Otwarte niebo wita nas rano słońce, a wieczorem żegna pokazdem kolorystycznego kunsztu.

basen_luksusowy łóżko w ogrodzie Źródło: W Retreat and Spa

Własna oaza z basenem wypełnionym słodką wodą pozwala odnaleźć przytulny zakątek na bezkresnym oceanie. Tropikalna roślinność została okiełznana drewnianą konstrukcją.

rajski_wypoczynek domki na malediwach Źródło: W Retreat and Spa

Te rezydencje zostały stworzone tak, aby ich mieszaniec mógł kontemplować widok oceanu za oknem. Zawsze może przepłynąć tamtędy łódź rybacka rdzennych mieszkańców Malediwów.

basen_i_taras nad oceanem na malediwach Źródło: W Retreat and Spa

Widok na lagunę jest jeszcze wspanialszy, jeśli rozsiądziemy się na bezpiecznym, drewnianym tarasie. Okrągła leżanka pozwoli nam nasycić się ciepłymi promieniami słońca. Własny basen pomaga się schłodzić.

apartament_wakacyjny malediwy Źródło: W Retreat and Spa

Komfort i luksus we wnętrzu oznacza także doskonale dobrane kolory. W takiej scenerii połączenie drewna z bielą wydaje się najwłaściwsze. Dech w piersiach zapierają szkłane panele, pod którymi płynie woda. Podświetlona po zmroku, zamienia salon w niezwykłe miejsce.