Łazienka przyjazna maluchom

Nauczenie dziecka korzystania z urządzeń w łazience nie należy do najłatwiejszych zadań. Sonia ma dla nas ciekawą propozycję. Oto łazienka stworzona z myślą o najmłodszych. Mogą tu eksperymentować, bez przeszkód mazać po ścianach i podłodze, kolory i wielkość mebli na pewno nie przytłoczą tu małego bohatera. Również nam spodoba się radosna świeżość tej oszczędnej w wyrazie łazienki.

meble do łazienki dla dziecka Źródło: Sonia

Zapomnijcie o różowym szaleństwie - Sonia to jasna łazienka ocieplona radosnymi elementami. Małe motywy, naklejki, zielony fotelik i ulubiony bohater na ścianie: to naprawdę wystarczy, by nasze dziecko dobrze się tu poczuło.

umywalka w łazience przyjaznej dla dziecka Źródło: Sonia

Dziecko nie dosięgnie tam, gdzie mama i tata. Ale skrzynka rozwiąże ten problem.

dziecięca szafka łazienkowa kolorowa Źródło: Sonia

Takie szczegóły są najważniejsze. Ulubione naklejki, ładne i bezpieczne uchwyty, które nie skaleczą dziecka - proste i skuteczne.

lazienka_przyjazna_dziecku Źródło: Sonia

Minimalistyczny styl w wydaniu dzieciecym oznacza bardziej zaokrąglone krawędzie i większą ilość kolorów.

lazienka_przyjazna_dziecku Źródło: Sonia

Kosmetyki dla dziecka można przelać do pozbawionych tandetnych reklam pojemników. Dziecko przywiąże się do ich kolorów, a nie do konkretnej marki.

pojemniki wiszące na ścianie do łazienki na szczotki dla dziecka Źródło: Sonia

Takie szczegóły są najważniejsze. Kolorowe pojemniki na szczoteczki sąsiadują z kredkami. Nigdy nie wiadomo jakie zabiegi będą potrzebne, żeby skłonić dziecko do wieczornej toalety. W łazience może też zamieszkać jedna z maskotek.