Kuchnia Hi Tech

HD23 to kuchnia marzeń zaprojektowana przez Massimo Castagna. Oparta na filozofii projektowania modułowego, zapewnia kompletną wolność designerską. Oznacza to, że możemy ją dopasować dokładnie do każdej przestrzeni, kształtu i potrzeb. Poszczególne elementy łączą się łatwo, jak klocki Lego. Pozbawiona klasycznych elementów: ciężkich uchwytów, mosiężnych dodatków, ta kuchnia jest istotą nowoczeności.

szare szafki kuchenne i płytki imitujące drewno na ścianie Źródło: HD23

Drewno połączone z matową szarością? Rzadko spotykana kolorystyczna para okazuje się być minimalistycznie eleganckim pomysłem.

kuchnia_minimal szara hi tech z drewnianymi ścianami Źródło: HD23

Przestrzeń - po pierwsze. A po drugie - nasza wygoda. Oszczędny stolik jest prawie niewidoczny. Swobodnie zaakceptuje obecność staromodnego krzesła. Kuchnia jest praktycznie... niewidoczna. Jej praktyczny wymiar został dyskretnie ukryty przed wzrokiem.

drewniane płytki kuchenne Źródło: HD23

Płaska płyta, okap ukryty w szarym module, zlewozmywak na poziomie szafki - nowoczesny design odpowiada na naszą potrzebę ucieczki od nadmiaru.

stolik jadalniany w kuchni nowoczesnej szarej Źródło: HD23

Piece zostały wkomponowane w szary blok ściany, w której ukrywają się szafki pełne przedmiotów. Szarość wręcz wymaga takiego mimimalistycznego porządku.

luksusowa_kuchnia z minimalistycznym barkiem ladą Źródło: HD23

Wyjątkowo szykowny blat wyrastający wprost z zabudowy. Dyskretny, wyciszony i luksusowy. Taka kuchnia nie toleruje bibelotów i ożywiania kolorem.

stół barek w kuchni minimalistycznie urządzonej Źródło: HD23

Ci, którzy wolą zabawę barwami, też znajdą tu możliwości zabawy. Chłodny granat doskonale zderza się z silną czerwienią. Kolory zastępują tu zdobienia i subtelności.