Dom Flinstone`ów

Rodzina Flinstone zamieszkała na plaży w Malibu. Ten luksusowy dom na brzegu Oceanu Spokojnego jest unikatową rezydencją inspirowaną kultową bajką. Surowy kamień jest tu wyjątkowo przytulny, ponieważ został wyciosany tak, jak w swoim animowanym pierwowzorze. Przyjemny chłód piaskowca może tylko koić w tak gorącej scenerii.

Ten wyjątkowy dom jest wtopiony w surowe, mało gościnne otoczenie pustyni wypalonej słońcem. Jedynymi sąsiadami są rośliny z rodziny kaktusów - w takiej scenerii piaskowiec pasuje doskonale.

W środku mamy do czynienia ze stylem nawiązującym do modnego eko. Duże okna idealnie komponują się z okupującym całość, surowym kamieniem. 

Kiedy za oknem jest widok na ocean, nie warto niczym ich zasłaniać. Naturalne światło zastąpi wszelkie kolory w tej krainie wiecznego lata.

Jadalnia komponuje kamień z drewnem, a całość ociepla przytulny kominek.

Wbrew pozorom wcale nie poczujecie się tu jak w ciasnej klitce. Kamień jest jasny, naturalne światło, żywe rośliny, wygodne meble - to wszystko wpuszcza do tego oryginalnego domu swobodę i przestrzeń.

Efektowne bloki kamienia zastępują banalne ściany. Efekt jest monumentalny, ale nie przytłacza. Przytulność zapewniają dodatki: miękkie, jasne tkaniny.