Nowoczesny apartament światła

Ten nowoczesny apartament znajduje się w Brazylii i jest jak ona: jasny, świeży i kolorowy. Już na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo współczesny, ale - co ciekawe - ten efekt został osiągnięty bez przesadnego sięgania po modne dziś prefabrykaty i sztuczne materiały. Przeciwnie - siła tego apartamentu tkwi przede wszystkim w ogromnej ilości naturalnego światła. Zapraszam na wycieczkę po bardzo rozgrzewającym wnętrzu.

jadalnia na balkonie jasny apartament z wielkimi oknami Źródło: casa

W pokoju dziennym najważniejsze są okazałe, sięgające od sufitu po podłogę okna. Nie zasłaniamy ich niczym, bo światło dzienne, ale też widok po zmroku są największą wartością.

biale_mieszkanie_z_kolorowymi_dodatkami ścianka z telewizorem Źródło: casa

Nowoczesność i radosny nastrój wnoszą tu intensywne barwy stosowane jednak bardzo oszczędne. Tłem dla całości jest zwykła biel. Ociepla ją szarość, a energetyzują kolorowe plamy.

wysoki regał na książki i pamiątki nowoczesny w pokoju dziennym Źródło: casa

Pokój dzienny tonie w świetle i tej powodzi nie mąci nadmierne zdobienie. Regał barwi pokój dodatkami, ale go nie przeładowuje. Jasny wypoczynek subtelnie zdobią stonowane, ale wesołe poduszki.

dekoracje ścian nowoczesne szare różowe kolory Źródło: casa

W całym mieszkaniu zachwycają takie barwne chwyty. Szara ściana jest wręcz surowa, ale okazuje się pięknym tłem dla bardzo oryginalnego obrazu. Na tym tle widoczna staje się także wyplatana pufka.

różowy fotel do nowoczesnego salonu Źródło: casa

Wygodny fotel w bardzo intensywnej barwie wybija się na stonowanym tle. W tle widać pomazaną ścianę, która pomaga ujarzmić nieprzyjazną biel.

retro piękne płytki ścienne do kuchni kolorowe Źródło: casa

W kuchni zachwycająco zaskakują płytki. Każda jest inna, nikogo nie pozostawią obojętnym. W swojej radosnej nieprzewidywalności stanowią przemyślaną całość, która wnosi posmak stylu retro w apartamencie zdominowanym stylem nowoczesnym.