Modułowa kuchnia w czerni i bieli

Duńska pracownia Vipp projektuje meble od 1939 roku. Z takim doświadczeniem nie obawia się eksperymentować w świecie nowoczesnego designu. Oto stworzona tam całkiem niedawno, piękna i nowoczesna kuchnia. Zaprojektowana z myślą o minimalistycznych wnętrzach, nie chce być rewolucyjna lub dziwaczna. Jest prosta, schludna i bardzo współczesna.

Kuchnia od Vipp występuje w trzech klasycznych kolorach: bieli, czerni i szarości. W każdym jest równie oszczędna i estetyczna.

Proste rozwiązania zwykle są najlepsze. Duński Vipp to specjaliści w wysokiej klasy meblach z dodatkami z nierdzewnej stali. Ten blat wygląda szałowo i jest bardzo solidny. Idealnie pasuje do prostej formy całej kuchni.

Kuchnia Vipp to pieczołowite wykończenie. Każdy element jest tu wykonane solidnie i estetycznie. Stalowe pokrętła na piecu, wnętrza szuflad, zawiasy - każdy element ma nas zapewnić, że modułowa kuchnia Vipp jest na lata.

Vipp projektuje kompleksowo. Ta kuchnia to nie tylko meble, ale też całe wyposażenie. Dzięki temu mamy całość, która nie jest składanką przypadkowych elementów. Solidność i nowoczesność - tak kojarzy się ten piec.

Vipp w wersji czarnej idealnie wpasuje się do nowoczesnego mieszkania. Świetnie sprawdzi się nawet w kawalerce. Koniecznie dobierzcie do niej szarek podłogi i ściany.

Każdy element jest osobno zaprojektowany. Wnętrze szafek pomoże w utrzymaniu ładu. Prostota formy nie wyklucza perfekcyjnego wykończenia.