Wygodna biblioteczka domowa

Wygodna biblioteka w dobie e-booków? Owszem, wciąż jest nam potrzebna. A przytulność takiego pomieszczenia jest cechą niezmienną. Domowa biblioteczka, którą wam dziś proponuje, współtworzy ciepło naszego wnętrza. Sosnowe meble, surowe elementy z betonu i duży, wygodny zestaw sofy z fotelami zapewniają komfort i prawdziwy relaks. Świetnie dobrane dodatki odpowiadają za powodzenie całego projektu. 

Subtelne, punktowe oświetlenie dodaje ciepła. Podłoga z surowych desek podkreśliła tu niezobowiązujący charakter.

Ciepło drewna jest skontrastrowane z chropowatą ścianą z betonu. Łagodzi ją światło i sąsiedztwo słonecznej, żółtej farby.

Ten fotel aż prosi, żeby się w niego zatopić. Tradycyjne meble nie kontrastują z nowoczesnością. Prosty blat i designerskie krzesła umilą nam pracę przy Macu.

Świetnie zaprojektowana ściana: sosnowe deski, pozornie byle jak sklecone, są tłem dla nowoczesnego telewizora. Kończą się prostą półką, a dalej mamy już szare, betonowe bloki.

Stary telefon, maszyna do pisania to dodatki w stylu vintage. Ale są też takie perełki - na półki wykorzystano najmniejsze nawet kawałki sosnowych desek.