Wakacyjne marzenie spełnione w Hiszpanii

Martha Estave zaprojektowała hiszpański domek o nazwie Mi Casa Revista. Wprowadza tu naturalną paletę kolorystyczną i nowoczesne meble. To połączenie tworzy efekt luksusowej atmosfery. Z jednej strony aż chce się tu odpocząć, z drugiej - to może być dom mieszkalny, w którym wygodnie spędzimy kilka tygodni. Projektantka odpowiadała nie tylko za ogólny kształt, ale także za takie elementy, jak kominek i zagłówek łóżka.

Ten domek łączy wnętrze z tym, co za oknem. Plaża, morze, odpoczynek - łazienka koi nagrzane słońce zmysły chłodnymi płytkami, które przypominają kamienie.

Wygoda i komfort to dwa przymiotniki, które same cisną się na usta. Atmosfera nawiązuje do unikatowego widoku za oknami. Za efekt odpowiada naturalna paleta, duża ilość słonecznego światła i przyjazne materiały.

Stół pokaźnych rozmiarów rozładował atmosferę. Połączył przytulność z wygodą. A zegar w stylu Salvadora Dali to uśmiech do domowników.

Unikalny zabieg, tym bardziej przy skośnych ścianach, a jednak się udał: sufit ma inny kolor niż ściany. Jest surowy, chropowaty. I szybko złagodzony tekstylnymi ozdobami.

Chcielibyście mieć taki widok za oknem? Ale może chociaż przez dwa tygodnie urlopu się uda.