Funkcje szafki

Styl, nowoczesność, funkcjonalność i ergonomia - to cztery cechy, które łączą w sobie kuchenne szafki z warszawskiej pracowni Interio. Projektanci wykonują wszystko na konkretne, indywidualne zamówienie. I przekonują, że potrafią stworzyć kuchnię, w której nie tylko chętnie ugotujemy, ale też spotkamy się z rodziną i znajomymi. Zauważyliście, że w kuchni rozmawia się najlepiej? To właśnie w niej panuje niezobowiązująca atmosfera, zawsze jest co robić, a poza tym większość z nas po prostu kocha jeść. Zobaczcie, jak wyglądają szafki XXI wieku.

Idzie nowe, czyli telewizor w kuchni przestaje być zaskakujący, a zaczyna być po prostu potrzebny. Nie chodzi koniecznie o oglądanie brazylijskich seriali. Ale dla ludzi, którzy kochają gotować, możliwość sprawdzenia na żywo, ile warte są przepisy z Kuchnia.tv jest bezcenne.

ZIntegrowana kolorem z salonem, taka kuchnia nie może być niemodna. Szafki z wygodnymi teleskopami i przestronne półki nie pozwolą nam się wstydzić kolekcji kryształowych kieliszków. Drzwiczki otwierają się do góry, bez użycia siły.

Nic nie stoi dziś na przeszkodzie, by płytę grzewczą montować w drewnianym blacie. Podobnie jak nie ma sensu się bać szklanego pokrycia ściany nad tą płytą. A jaki efekt!

Szklane, ale bardzo wytrzymałe półki można podświetlić dowolnym kolorem. Doskonały zabieg dla tonącej w zmysłowej czerni kuchni.

Zajmijmy się też tradycją, bo nie każdy musi lubić nowoczesny styl. W rustykalnych kuchniach też jednak powinno być wygodnie. Przestronna, wygodna, prawdziwa szafa w kuchni zastąpi całą spiżarnię.

Cargo i inne systemy szafkowe to dziś oczywistość. Kto ma takie mechanizm ten wie, że jest po prostu nieoceniony. Wysuwane półki tak pojemne, jak to tylko możliwe. A całość montowana nawet w tak niewygodnych miejsach, jak narożnik.