Regał gotowy na wszystko

SAI Modular Wall Storage Unit trudno nazwać regałem. To sprzęt, który karze nam zrewidować utarte rozumienie tego słowa. I każe zapytać o sposób, w jaki przechowujemy swoje przedmioty. Wykonany z silikonowych elementów, ten modułowy wynalazek prawie całkowicie poddaje się naszej woli i przez to mówi do naszej kreatywności. To jeden z tych wynalazków, które nie mają zawężonego przeznaczenia. Jest po to, by przechowywać. Ale co? Wszystko: książki, ołówki, kartki z listą zakupów, szpargały. Może zmieniać formę, ale także kolor. Może być skromny lub ciekawie rozbudowany.

Oparciem dla tego wynalazku jest prosta tablica, na której w prosty sposób umieszczamy silikonowe moduły. Będą schludnym, ułożonym organizrem, albo szaloną mieszanką elementów - to zależy od naszego temperamentu, albo nawet dzisiejszego nastroju.

Białe moduły mogą być podświetlone. Możemy też wyciągać je z tablicy i zamiast nich przytwierdzać wąskie półeczki - na tyle solidne, że wezmą na siebie stosik książek.

System magnesów pozwala wykorzystać ten wynalazek także jako tablicę, na której przywieszamy kartki, zdjęcia, ozdoby, a nawet... całe książki.