Praca ogrodowa

Pod Studio projektuje pracownie ogrodowe i zgarnia za nie regularnie prestiżowe nagrody. Odpowiada na pragnienia o ekologicznej ucieczce w ramiona natury, zaszyciu się w pachnących drewnem czeterech ścianach zatopionych w ogrodzie, gdzieś na uboczu. U nas to ciągle jeszcze nowość, ale warto zainteresować się nią już teraz. Ratujmy swój spokój, jeśli tylko nas na to stać.

Ogrodowe enklawy Pod Studio są ekologiczne. Co to znaczy? Nie tylko to, że wykonano je z drewna nie pochodzącego z lasów tropikalnych. Są przede wszystkim trwałe i solidne, a więc szczelne i służące przez lata. Ich prosta forma oddaje święcącą w tej chwili triumfy architektoniczną modę.

Garden Studio zostało zaprojektowane w sposób nowoczesny. Absorbuje maksymalną ilość naturalnego światła, które wciska się do środka także przez wnękę w dachu. Jest zaopatrzone w energooszczędne systemy grzewcze. Oszczędzamy, gdzie się da.

Garden Studio ma być trwałe i niezmienne ładne. Chcielibyście mieć taką jasną dziuplę, do której można uciec przed natłokiem spraw?