Rzymski projekt wnętrza

Przed wami nowoczesne, lekkie i bezpradonowe wnętrze z włoskiej pracowni Davida Coluzzi. Przewaga bieli, prymat wygody nad tradycją, przestronność - to cechy, które wyróżniają ten projekt. Kolorystyka jest w dużej mierze oparta na kontraście, ale duże znaczenie ma również gra formą. Zobaczcie, jak wam się podoba.

Nowoczesność nie boi się niczego, a już na pewno funkcjonalnych sprzętów. Zadbajmy o ładny piekarnik w zabudowie. Wolnostojące elementy łatwo zburzą spójną całość.

Kuchnię buduje silny kontrast bieli z czernią. Podkreśla go obfita obecność stali. Wnętrze może wydać się odrobinę oficjalne, ale są zwolennicy takiej nowoczeności. 

Łazienka była pewnym wyzwaniem. Jej kształt skazał projektanta na poszukiwanie ciekawego rozwiązania. Toaleta została schowana za drzwiami, w narożniku natomiast rozgościła się wygodna wanna.

Drewniana okleina ma kolor dobrany do stalowego sąsiada. Szklane półki zostały pomysłowo podświetlone, a lustro jest ciekawie wkomponowane w ścianę.

Ten dom zaskakuje. Obok troszkę oficjalnej kuchni mamy salon, który chłonie ozdoby o różnej proweniencji. Prosty regał o zróżnicowanej formie stał się przystanią dla wazoników opowiadających tropikalne historie.

Doskonała kompozycja kolorystyczna dla tych, którzy nie boją się chłodnych wieczorów. Szarość wtopiona w biel znajduje oparcie w przybrudzonym różu dywanika. Szkło pasuje tu jak ulał.

W tym małym królestwie na wszystko jest miejsce. Spójrzcie, jak doskonale strefy wytycza kolor. Biały dywanik stworzył osobną wyspę dla jadalni. 

Wibrująca zasłonka świetnie urozmaica szare wnętrze. Kominek rozładowuje atmosferę. Jasne kolory ratują ten salonik przed zbyt dużym deficytem przestrzeni.

Jednolita przestrzeń tego mieszkania jest skutecznym remedium na mały metraż. Podobną funkcję spełnia dominująca biel. Zdobimy oszczędnie. Nad stołem ze szklanym blatem wystarczy ascetyczna lampa.