ArtCeram

Od 1987 Art Ceram zachwyca swoimi dziełami ceramicznej sztuki. Stawiają na doskonałą równowagę między użytecznością, pięknem i rozwojem. Wciąż szukają nowości, funkcjonalnych rozwiązań i nowych form na ich przedstawienie. Przygotowują kompleksowe wyposażenie łazienek i trzeba przyznać, że robią to dobrze.

kolekcja_cow Źródło: ArtCeram

Kolekcja COW to charakterystyczny kształt ceramiki nietypowo wspartej na nóżkach. Opływowa forma zakończona geometrycznym akcentem spodoba się wam na pewno.

kolekcja_wave Źródło: ArtCeram

Kolekcja WAVE to odważna nowoczesność. Umywalka jest absolutnie zaskakująca, a zarazem piękna w swej równowadze między ruchem a uspokojeniem. Opływowa, lekko falująca, do bardzo nowoczesnych wnętrz.

kolekcja_cup Źródło: ArtCeram

Kolekcja CUP wygląda jak z Krainy Czarów. Nienaturalnej wielkości kubki są punktem wyjścia do wariacji na temat umywalki i zlewozmywaka. Musicie to zobaczyć, dać się zaskoczyć i zachwycić. Sprawdzcie, gdzie wiesza się ręcznik i jak wygląda czarny kubek pełen mleka.

kolekcja_hall Źródło: ArtCeram

Kolekcja HALL to okrągłe formy jak z obrazów Salvadora Dali. Opływowe, doskonałe, pozbawione kantów, wspaniale okrągłe spojrzenie na ceramikę.

kolekcja_light Źródło: ArtCeram

A może ceramika w kształcie lampy? Myjemy zęby w jej kloszu i każdego dnia dajemy się podbić jej eleganckiej formie.

kolekcja_sharp Źródło: ArtCeram

Ale ArtCeram to nie tylko krągłości. Kolekcja SHARP jest stworzona dla tych, którzy preferują ostre linie, geometryczne łamańce i origami w przestrzeni.