Zlewozmywak 3D

Zlewozmywak 3D to jedna z najniezwyklejszych rzeczy, jakie ostatnio widziałam. Nie dziwi mnie, że stworzyli go Japończycy. Jeśli dziś sądzicie, że zlewozmywak służy tylko do mycia naczyń oraz płukania jedzenia, nie jesteście przygotowani na to, co przyniesie jutro. A jutro już nadchodzi. I uosabia je ten zlewozmywak, w którym patroszycie, kroicie, płuczecie, doprawiacie. Jest tak skonastruowany, że możecie dostować wysokość, żeby pracowało się wygodnie. Co już kompletnie niewiarygodne, może być połączony z płytą grzewczą, a więc praca w jednym miejscu jest możliwa.

Oto filmik który prezentuje możliwości zlewozmywaka. Coprawda nie jest dostępny w wersji polskiej ani angielskiej, ale nie słowa, a przedstawiona w nim funkcjonalność wydaje się najistotniejsza.
zlewozmywak 3d wielopoziomowy do kuchni japoński Źródło: Toyo kitchen

Kilka schowanych atutów, których poznawanie jest czystą przyjemnością. Wygodnie zaopiekujemy się warzywami, deski z pokrojonym szpinakiem nie musimy nosić i rozrzucać zielonych kawałków. Na dolnym poziomie czeka miska i od razu przerzucamy do niej pokrojony szpinak.

nowoczesny zlewozmywak 3d z tarką i deską do krojenia przesuwane elementy Źródło: Toyo kitchen

Co równie ważne, ten zlewozmywak ma kuszący, industrialny wygląd, który zwiastuje morze możliwości.