Sprytne biurka

Włoska firma Clever specjalizuje się w projektowaniu odświeżających, praktycznych i zaskakujących mebli dla dzieci i nastolatków. Biurka to jedna z ich specjalności. Stworzone przez Clever, te niezbędne dla ucznia meble sprawią, że poczuje, jak ważna jest jego nauka. A zarazem będzie miał po prostu piękne miejsce do nauki. Co ważne, Clever tworzy całościowe koncepcje, gdzie biurka są połączone kompozycyjnie z szufladami i szafkami. Więcej miejsca na książki i zeszyty, a zarazem poczucie, że moje miejsce jest wyjąkowe: wasz nastolatek na pewno doceni taką pomoc rodziców.

Biurko jako blat na kółkach pozwala zmieniać miejsce i pozycję nauki. Odświeżające kolory są nie tylko ładne. Mogą też dodatkowo stymulować dziecko na nauki.

Wciśnięte w kąt biurko jest czyste w swojej bieli i oferuje sporą przestrzeń. Szuflady na kółkach są wygodne z użytkowaniu. Świetnie wygląda zielona pufa.

Jeśli macie mało miejsca i pokój trzeba podzielić między rodzeństwo, biurko można łatwo usadowić tuż przy ścianie. Dobrze pomyślane półki pozwolą przechować książki bez zabierania miejsca na blacie.

Biuro nie musi być zaopatrzone w piramidę szuflad. Jeśli wystarczy skromna półka, estetyka na pewno zyska. A w takim sąsiedztwie pracuje się i myśli lepiej.

Oto wspaniały patent dla tych, którzy muszą dobrze rozplanować pokój. Narożnikowe biurko zaskakuje ilością miejsca do wykorzystania. Ściana została zabudowana białym regałem, który pomieści niezbędne szkolne przedmioty.

A oto nieoceniony pomysł dla rodziców bliźniaków lub rodzeństwa, które mieszka w jednym pokoju. Biurko jako rozkładany element regału to pomysł stary jak świat. Ale zobaczcie, jak kolory dają mu drugie, lepsze życie.