Mieszkać na walizkach

Czy patrząc na stare kufry podróżne myśleliście kiedyś o meblach? Tak zrobili ludzie z Restoration Hardware. Pierwsza była stara, zużyta waliza podróżnika Toma Richardsa. A dalej: cała masa pomysłów. Punktem wyjścia jest zawsze kufer, z które zrobione są meble. Unikatowe i oryginalne. Sprawdźcie, jak wypadają w praktyce. Teraz naprawdę możemy mieszkać na walizkach.

Takie meble wymagają specyficznego otoczenia. W ciepłym salonie ze stylową sofą i kolonialnymi mapami okażą się dodatkowym atutem. Gdzie jedziemy pojutrze?

Z waliz można zrobić wygodne biurko. Każdy z tych mebli jest zaopatrzony w sporą dawkę miejsca do przechowywania. Kolory wokół muszą być stonowane.

Całe regały z waliz i wreszcie ona sama, nie ukrywająca swojej pierwotnej funkcji, doskonale zastępująca kosz lub stolik. Ach, jaka zdyscyplinowana i klimatyczna sypialnia.

Regał z walizki idealnie nadaje się jako miejsce dla rustykalnych ozdób. Sam nabiera charakteru babcinego mebla. 

Oto prawdziwa komoda w prawdziwie niezwykłej formie. Walizkowe szuflady zostały wzmocnione i wyłożone sklejką. Komoda jest więc solidna i stabilna.

A może kufer zamiast stolika kawowego? Cenimy tę oryginalność. Zobaczcie, jak świetnie wypada w tej kompozycji poduszka z wielkim stemplem. Może to worek kawy, który właśnie przypłynął z Kolumbii?

Nietypowe miejsce prawda? Nasz mały kącik do pracy, który możemy później szczelnie zamknąć w walizce. Takie pomysły dowodzą nieskończoności ludzkiej wyobraźni...