Inna twarz biura

Firma, które ma takie biuro, jest skazana na sukces. Wypełnione światłem, intrygujące pomieszczenia są przytulne, jak prywatne mieszkanie. Klient jest tu gościem, prawie członkiem rodziny, a na pewno przyjacielem. Taki efekt na pewno się opłaca. Zobaczcie, jak go osiągnąć.

wygodne i nietypowe biuro Źródło: Garcia Tamjidi

Biuro nie musi być oficjalne i chłodne. Udomowione może sprzyjać naszym interesom i również nam uprzyjemnić pracę. Oto miejsce spotkań z klientem. Szykowne meble zmieszane z nowoczesnymi i fałszywe okno, czyli kotary zawieszone na białej ścianie tworzą ciekawe i piękne wnętrze.

mały pokoik w biurze na spotkania z klientem Źródło: Garcia Tamjidi

Czas zerwać z kanonem biura, jako miejsca przygwożdżonego do oficjalnych szarości, czerni i bieli. Oto eklektyczne piękno antyków i współczesności. Obrazy na niebieskiej ścianie wnoszą bardzo indywidualny akcent.

kolorowe biuro design aranżacja wnętrza ciekawa fajna Źródło: Garcia Tamjidi

Najtrudniej jest urządzić takie pomieszczenia: pokój, w którym obok siebie pracuje kilka osób. Ważne, żeby czuły się w miarę komfortowo. A kolory na pewno w tym pomogą. Spójrzcie tylko na te wygodne fotele. Oszczędzacie na komforcie swoich pracowników?