Łazienka dla dziecka

Florakids to łazienki firmy Laufen zaprojektowane specjalnie z myślą o dzieciach. To miejsce wielu, nie zawsze przyjemnych lekcji. Śliskie umywalki i wanna, mokre płytki, zbyt wysoko zawieszone umywalki i wzbudzająca strach muszla klozetowa. Tak, dziecko musi się nauczyć higieny. W Laufen postanowili, że ta lekcja powinna być przyjemna. Zobaczcie, jaką łazienkę polubi wasze dziecko.

umywalki w łazience dla dziecka kolorowe Źródło: Laufen

Zaokrąglone umywalki, antypoślizgowe krawędzie i zdecydowane, żywe kolory, które każde dziecko lubi: oto łazienka dla waszego dziecka. Wygląda bajkowo, ale będzie przyjazna. Zrezygnujmy z ostrych krawędzi. Będzie bezpieczniej.

sedes zielony w łazience dla dziecka malucha Źródło: Laufen

Muszla klozetowa dla dziecka? Wystarczy specjalna nakładka w intensywnym, na przykład takim zielonym kolorze. Zainteresuje dziecko i oswoi. A to jedna z trudniejszych lekcji. Ważne też, że taka nakładka nie jest zimna.

lazienka_malucha dla dziecka dziewczynki różowe ściany Źródło: Laufen

Bardzo intensywne barwy w połączeniach, które wydają się wam nieznośne? Postarahcue się raczej myśleć, jak dziecko. Zamiast nudnych, kwadratowych luster lepiej wybrać małe, ale w ciekawych kształtach i kolorowych ramkach. Opływowo i kolorowo!