Kolorowy orszak Bożego Narodzenia

Jaki kolor mają Wasze święta? Jeśli ciągle jeszcze nie są zbyt kolorowe, czas to zmienić. To najradośniejsze święta w roku. W czasie szalejącego na świecie kryzysu ekonomicznego, warto sięgnąć po zabiegi magiczne. Niech tegoroczne święta będą czasem gorących marzeń o odradzającej się sile. Ale zarazem: czasem radosnego zapomnienia, chwilowej, niczym nie zmąconej radości. To nasz czas. I nasz dom, który ubiera na święta zupełnie nowe dekoracje, pomoże nam świetnie przeżyć Wigilię i następujący po niej okres. Siła szczegółu, znaczenie dekoracji: zobaczcie, jaki efekt można osiągnąć dzięki stosunkowo niewielkim zmianom. Nie bójmy się kolorów. Idą święta!

Różowy, pomarańczowy, wszystkie odcienie fioletu, zieleń i niebieski - to idealne kolory Bożego Narodzenia. To kolory żywe, intensywne i wibrujące w każdym punkcie naszego domu.

Są kolory zarezerwowane dla świąt: przede wszystki złoty i bordowy. Ale w tym roku czas wprowadzić nową modę: blok kolorów. Zrównoważona mieszanka intensywnych barw na solidnej bazie fioletu zrobi furorę.

Czas smutku trzeba zamienić w okres radości, dumy i odważnego spojrzenia w przyszłość. Imponujące nie tylko barwą, ale też rozmiarem świąteczne ozdoby pomoga nam przebrać nasze zwykłe życie w coś naprawdę szczególneg.

Choinka ubrana w bardzo nietypowe kolory łamie stereotyp i staje się wyjątkowo żywa. Ten urok pobudza całej jej otoczenie. W ten sposób przełamiemy nawyki i zamienimy święta nostalgiczne w znacznie bardziej radosne.

Zafascynowani efektem? Ale warto pamiętać, że im bardziej efekt wydaje się nam improwizacją, tym większa praca i namysł poprzedziły zrealizowanie go. Imponująca, granatowa choinka jest piękna pięknem oszczędnie kładzionych akcentów.

Oto prawdziwa kolorystyczna kompozycja, idealna na święta. Na co dzień zbyt intensywna, w czasie Bożego Narodzenia wręcz wskazana. Zamiast chaosu, mamy piękny układ, ponieważ silne barwy przeplata kojąca biel. Wspaniały efekt to także dzieło różnych rozmiarów świec.