Luksusowy apartament w Gdańsku

Fabryka Wnętrz jest trójmiejską pracownią projektową wnętrz, której twórcy zajmują się też fotografią i designem. To gwarantuje twórcze podejście do tematu i ma być najlepszą rekomendacją ludzi, którzy mają ambicję tworzenia projektów niepotwarzalnych i stylowych. 

Kiedy patrzę na projekty Fabryki Wnętrz mam pewność, że znają różnicę, między tym, co modne, a tym, co banalne. I wybierają to pierwsze. Widzę też, że jakość jest dla nich wyjątkowo ważna. jakość, którą widać gołym okiem. Rzadko spotyka się wnętrza, w których tak dramatycznego znaczenia nabierają napięcia między matem a blaskiem, między gładkością, a szorstkością. W kwestii kolorów zdają się nie błądzić w świecie kiczowatych odcieni. Trafiają w soczyste odcienie, odświeżające aspekty, urokliwe tony. Siła koloru jest tu widoczna gołym okiem.

Gdański apartament jest wypełniony pięknymi, ciemnymi meblami. Stwarza wrażenie luksusowego i wysmakowanego. Antyki mieszają się tu z egzotycznym pięknem podłogi, designerskie dodatki z krzesłami i stołem o długiej historii. Odważne formy współgrają z jeszcze odważniejszym wyborem surowych paneli ściennych. Efekt oceńcie sami.

Luksusowe, skórzane meble i przepiękna podłoga, a obok oryginalne plakaty. Jest czego zazdrościć.

Szykowne meble są w dobrym towarzystwie - rzućcie okiem na te czarne tapety z wytłaczanymi kwiatami.

Unikatowa lampa poprawiła mi nastrój! W tle widać białą kuchnię, a ciemna wnęka może pełnić funkcję schowka.

Niezwykłe w swej formie krzesła są nowością zderzoną z zabytkowym stołem. 

Kuchenne szafki w stylu retro zderzają się matową bielą z lśniącymi płytkami. 

Intensywny kolor podłogi kończy się białą listwą. A wyżej jest jeszcze ciekawiej: chropowatość kamiennej ściany uwypukla światło.

Takie mebel to skarb. Niech sobie stoi sam i podziwiajmy jego piękno.

W tym apartamencie jest sporo wzorów, ale nie tworzą chaosu. Intensywna tapeta nie "gryzie" się z chaftowaną kapą.

Dziecięcy pokój amortyzuje kroki wykładziną. Tablica pokrywająca całą ścianę pomaga rozwinąć twórcze talenty.

Niezwykła łazienka z orientalną mozaiką w bardzo mrocznym klimacie. Ociepla ją unikatowa lampa z czerwonych butelek. Rzućcie okiem na prysznic z fioletowym rysnukiem i czerwoną listwą.

Dobre rzeczy warto powtarzać. Tu wraca piękny, rustykalny stolik, ale sąsiadów (lampa, krzesło) ma bardzo nowoczesnych.

Widać, skąd bierzie się ten niezwykły, trochę trójwymiarowy efekt. Mozaika jest umiejętnie podświetlona, ale ponad to niebieskie płytki są błyszczące, a czarne - bardziej matowe.