Modne mieszkanie od Decoroom

Decoroom to warszawska pracownia, która od kilku lat sprawia, że mieszkańcy Mazowsza mogą mieć świetnie zaprojektowane i dobrze skomponowane z ich osobowością domy i mieszkania. Firma oferuje pełną gamę usług, od doradztwa po pełną realizację. Mają spore doświadczenie i wykonane zlecenia, które są najlepszą rekomendacją możliwości firmy. Decoroom oferuje także nową usługę: kompleksowe pakiety aranżacyjne. To jeden katalog, w którym zebrano pełną gamę glazury, terakoty, farb, ceramiki i armatury, drzwi, podłóg. Pakiety zostały pogrupowane w cztery kategorie. Taka propozycja z pewnością pozwala oszczędzać czas, który zużywamy na poszukiwanie każdego z tych przedmiotów z osobna.

Zrealizowane projekty jasno dowodzą, że Decoroom specjalizuje się w nowoczesnych, komfortowych i wysmakowanych wnętrzach. Modne obecnie kolory, rozmiary i faktury stosowanych materiałów sprawiają, że te mieszkania są esencją obowiązującego dziś trendu. Mają dynamiczny charakter i są adresowane do ludzi młodych oraz w średnim wieku.

Mieszkanie w Pruszkowie, które zaraz obejrzycie, ma 50 metrów, ale zapewniam was, że będziecie mieli wrażenie, że to niemożliwe. Wygląda na co najmniej o dziesięć metrów większe. Temat przewodni to brąz, który wnika we wszystkie zakamarki mieszkania i łączy je w jedność. Drewno o ładnym rysunku, kremowe płytki w dużym rozmiarze, umiejętnie dawkowane szkło tworzą atmosferę nowoczesnego dynamizmu. Umiejętnie stosowane kolory pozwalają akcentować odrębność poszczególnych przestrzeni. Wykorzystano tu dobrze znane zabiegi powiększające metraż: lustro, jasne kolor, rezygnacja z wysokich, przytłaczających mebli. Ważne są też zabiegi ze światłem, które ciekawie podkreśla umieszczone we wnęce ozdoby. Świetna jakość płytek i tapety zwraca na siebie uwagę.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Najmocniejszy punkt: pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią. Jasny, przestrzenny, czysty.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Patent wart naśladowania: stół jest połączony z ladą , ale o stopień niższy, wydziela osobną strefę.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Zaskoczeni? Tam, gdzie miejsca niewiele, tym bardziej warto korzystać. Płyta ceramiczna wmontowana w drewniany blat w towarzystwie naszpikowanego elektroniką okapu robi wrażenie.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Półki umieszczone w ścianie zostały podświetlone na ciepły żółty kolor. Pasuje on do drewna i podkreśla ozdoby.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Jasna sofa i dywan są dobrym towarzystwem dla drewnianej podłogi i najlepszym, jakie możemy sobie wyobrazić do tak małego mieszkania.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Pieczołowita troskliwość w temacie materiałów procentuje. Nieskazitelne drewno i delikatna, ładna tapeta na ścianie muszą się podobać. Domownicy, jeśli znudzi im się kuchnia, mogą w prosty i szybki sposób wymienić tapetę na inną. Jedna godzina i mamy nową kuchnię.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Sypialnia ma dobrze pomyślane, ledowe światła we wnęce sufitowej. Biała szafa odchudza przestrzeń. Fioletowe plamy wnoszą osobny charakter.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Łazienka zabudowana od podłogę po sufit nie sprawia wrażenia małej i przytłoczonej. Duże prostokąty gładkich frontów są świetnym wyborem.

male_ladne_mieszkanie Źródło: Decoroom

Przed monotonią chroni nas brązowy akcent przewijający się w całym mieszkaniu. Tu świetnie dozowany jako wąski pasek i element zabudowy wanny.