Nastolatek na topie

Co kojarzy się wam z nastolatkiem? Energia, werwa, bezpardonowość i tysiąc pomysłów naraz? Jeśli jesteście rodzicami, wiecie, że urządzanie pokoju dla dziecka nie jest wcale łatwą sprawą. Żeby ono poczuło się dobrze, musimy dołożyć wielu starań. Tym bardziej, że nawet nastolatek nie zawsze potrafić powiedzieć wprost, jaki jest jego wymarzony pokój. Oto kilka podpowiedzi od Huelsta Trendy.

Róż w wersji bardzo stonowanej, przypudrowanej, to dobra propozycja dla starszej dziewczyny. Pastele i cukierki to rzecz, z której raczej już wyrosła. Skrzyżowanie półek to zabawny i dobry pomysł. Jeszcze lepszy: prosty wieszak na buty i bibeloty.

Nie bójmy się ciemnych ścian. Łatwo ozdobić je ze wspaniałym efektem. Naklejka w formie drzewa? Proste, tanie i efektowne. Najważniejsze jest tu biurko połączone z plątaniną półek i szafek.

Regał jak schodki, prosty, bardzo funkcjonalny, a zarazem atrakcyjny. Zobaczcie, jak łatwo jest bardzo oryginalnie ozdobić ścianę. Pozwólcie tu zadziałać inwencji waszego dziecka.