Zabawki dla dorosłych

Kino domowe to już trochę za mało. Dziś marzymy raczej o prawdziwym audio-pokoju, miejscu wypełnionym zabawkami dla dorosłych. Najlepszy dźwięk, najwyższej jakości obraz i przestrzeń dla kolekcji naszych filmów i muzyki to cel, który coraz łatwiej zrealizować. Szwedzi z Minhembio proponują kompleksowe podejście do tematu. Zobaczcie, jak wyglądają pokoje zaprojektowane przez nich na tip top.

Pokój audio wymaga często wielu sprzętów. Podwójna klawiatura to jednak podwójny luksus. Komputer steruje wszystkim, dzięki niemu oglądamy filmy, zdjęcia, słuchamy i nagrywamy muzykę.

Głośniki są tak rozmieszczone, aby dźwięk roznosił się najdoskonalej. Bezpardonowy rozmiar telewizora to znak czasów. Dziś mamy w nim nagrywarkę z twardym dyskiem i podręczną kolekcję filmów.

Imponujący zbiór płyt i muzyki pozwoli wam znów zakochać się w CD. Zapomnijcie o MP3, które nigdy nie da wam takiej radości z oglądania posiadanej kolekcji. 

Płaski telewizor jest wmontowany w ścianę. Przy dzisiejszej technice oszczędzamy miejsce. Ale dla tak zaawansowanych rozwiązań potrzebujemy wydzielonej całej ściany.

Potężne głośniki nie wymagają żadnego komentarza. Siła dźwięku i jego czystość jest wręcz widoczna. Sprzęt audio jest też estetyczny: szaro-białe klocki pasują do kolorystyki pokoju.

Pokój audio możemy urządzić nawet w kawalerce. Telewizor zawiśnie na ścianie, podobnie jak głośniki. A kolekcja płyt może okazać się wspaniałą ozdobą sypialni.