Zorganizuj się

Pottery Barn to specjaliści od przechowywania. I nie znaczy to wcale, że produkują meble do schowka i spiżarni. Oni wiedzą, jak przechować to, co nieraz zatruwa nam życie: setki szpargałów, tysiące papierów, trudne do ogarnięcią pudełka, słoiki czyli te wszystkie przedmioty, które tworzą nasze życie. Zobaczcie, czy ich porady są adresowane właśnie do was.

jak_przechowywac Źródło: Pottery Barn

Ratunek dla kuchni. Tak, wiem, przyprawy chyba same się mnożą, bo nie sposób ogarnąć ich nadmiaru. Ale sposób właśnie się znalazł. Rządk słoiczków, klimatycznych puszek i kartonów wprowadza wojskowy dryl w krainę chaosu.

jak_przechowywac Źródło: Pottery Barn

Oto wzorcowa ściana osoby dobrze zorganizowanej. Niczego nie zapomnisz, jeśli masz coś takiego. Kalendarz, książki, miejsce na drobiazgi i ozdoby. A to wszystko w pięknym połączeniu czerwieni z drewnem.

jak_przechowywac Źródło: Pottery Barn

Stół-szafa jest wspaniałym wynalazkiem. Mamy - dosłownie - pod ręką to, czego potrzebujemy. Sprytnie zaplanowany regał jest piękny i użyteczny. Na dole mieszczą się albumy, górę wykorzystamy do mniejszych książek.

jak_przechowywac na ścianie Źródło: Pottery Barn

Jak często szukacie kluczy i komórki? Drobne rzeczy mają talent do chowania się. Ale my mamy już na nie sposób.

tablica organizer na ścianę organizacja pracy Źródło: Pottery Barn

Cała ściana jest do wykorzystania. Zmazywalna tablica pomoże nam zaplanować tydzień i jest praktyczniejsza niż zwykły kalendarz. Plastikowe kieszenie na gazetyu są wręcz nieocenione. Jak wiele szpargałów może znaleźć tu swoje miejsce!

meble do przedpokoju z legowiskiem dla psów Źródło: Pottery Barn

I jescze w temacie przedpokoju. Zamykana szafka też może mieć półki. W kartonach najłatwiej przechować szale i rękawiczki. A szafka na buty? Koniecznie zamykana.

wysoki stół kuchenny roboczy drewniany Źródło: Pottery Barn

Spójrzcie na ten stół. Jest zintegrowany z szafką. To ratunek na brak miejsca. Na tych głębokich półkach przechowamy rzeczy kuchenne, ale także kolekcję serwetek.

biała szafka do biura dobrze zorganizowana Źródło: Pottery Barn

Piękno i ład. Cudowny kolor ściany i stolika świetnie pasuje do bieli. Szkoda byłoby zagracać. Idealnie dobrane segregatory ujarzmią papierki, świetnie, jeśli komoda ma wiele przegródek. Łatwiej w nich utrzymać porządek, niż w wielkiej szufladzie.

szafka do przedpokoju z siedziskiem i szafkami Źródło: Pottery Barn

Szafka do przedpokoju, która może wiele. Dolne półki są ratunkiem dla posiadaczy wielu książek i niewielu regałów. Zmieścił się też pokaźny stos ręcznikow i tak nieporęczne rzeczy, jak kapelusze. Tablica pomaga nie tylko zaplanowaćpodróż, ale też pamiętać.