Królestwo Art Deco

Alta Moda wybiera to, co najlepsze w stylu Art Deco i tworzy wnętrza dla zagorzałych miłośników tego stylu. To nie są koncepcje dla każdego. Ale zakochani w inspiracjach nieco barokową obfitością tego stylu będą bardziej, niż zadowoleni. Eksluzywne, najwyższej jakości materiały to warunek sine qua non dobrego wnętrza ar deco. Przy tej ilości blasku nie możemy sobie pozwolić na fałszywy ruch.

bogactwo_art_deco Źródło: Alta Moda

Dziewczynka w świecie art deco to mała księżczniczka. Jej pokój ocieka różem, bielą i odcieniami fioletu. 

bogactwo_art_deco Źródło: Alta Moda

Ściana wyłożona pikowanymi panelami narzuca salonowi obfitość i miękkość. Tu nie chodzi o wolną przestrzeń. Przeciwnie, ilość miękkich dodatków jest zaletą. Kremowy kolor buduje słodki spokój.

bogactwo_art_deco Źródło: Alta Moda

Takie elementy tworzą skarbiec art deco. W Alta Moda wiedzą, że zahamowania nie są mile widziane. Włochate oparcia krzeseł zwieńczone złotym ornamentem, a w tle czarna, gęsta ściana. Coś naprawdę specjalnego.

bogactwo_art_deco Źródło: Alta Moda

Bogactwo i odwaga nie zawsze idą w parze. W art deco muszą. W gronie obowiązkowych materiałów są kryształy i metal: tu przyciąga ezoteryczna szafka z koronką, w której prezentujemy lśniące szkło. Odwaga to purpurow głębia mebli i ścian. Ale do srebra pasuje wyśmienicie.

bogactwo_art_deco Źródło: Alta Moda

Są też rozwiązania bardzo kontrastowe, bo bo trudno o większy kontrast niż trójca czerń-czerwień-biel. Unikatowe pufy wyglądają jak przerośnięte babki drożdżowe. Znów: okrągła szafka. Jest skarbem i przechowuje skarby.

bogactwo_art_deco Źródło: Alta Moda

Widzieliście kiedyś kominek w pikowanych poduszkach? Dodajmy do tego klosze z różami w rozmiarze XL. Słodko, jak po śniadaniu z bezami.