Apartament światła i beżu

Ten luksusowy apartament w Johannesburgu jest odważną manifestacją współczesnego designu. Trzykondygnacyjny pokaz przepysznej architektury i piękna kompozycji prosto z modnej pracowni SAOTA. Komfort idzie tu w parze z widocznym jak na dłoni technologicznym aspektem życia wygodnego mieszkańca współczesnego świata.

apartament_w_bezu Źródło: SAOTA

Luksus wcale nie wyklucza spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Przewaga beżu, bezpardonowe okna, wielkie formy napełniają ten salon dostępnym dla wybranych rodzajem ukojenia.

apartament_w_bezu Źródło: SAOTA

Apartament dodatkowo zyskuje na obecności balkonowego ogrodu. Możemy dosłownie poczuć się tak, jakbyśmy unosili się leniwie ponad miastem i jego zabieganiem.

apartament_w_bezu Źródło: SAOTA

Trudno uwierzyć, że znajdujemy się na 11 piętrze. Ogrom przestrzeni daje spokój i wizualną ciszę właściwą raczej domom pod miastem. Frapujący sufit pozwala przedzierać się tu promieniom słońca w intymny, niejednoznaczny sposób.

apartament_w_bezu Źródło: SAOTA

Apartament jest tak urządzony, że przejście między pomieszczeniami jest łagodne. Ciągłość i kontynuacja wprowadzają tu unikatową przejrzystość. Nowoczesna sztuka harmonijnie wnika w taki styl.

apartament_w_bezu Źródło: SAOTA

Kluczowe są tu użyte materiały. Drewno, granit i miękkie tekstylia tworzą kompozycję doskonałą. Miłość do formy pozwala docenić odważne piękno w kształcie lampy i sofy.

apartament_w_bezu Źródło: SAOTA

Przejścia między pokojami są łagodne, ale zarazem każda strefa wyróżnia się innymi meblami i kolorami. Klamrą jest czerń i biel, w środku dzieje się wszystko. Sypialnia zyskała pożądany półmrok, a wspaniałe obrazy dodały jej pikanterii.