Drewniany dom ekologiczny

Ponoć najwięcej najmłodszych milionerów żyje w Rosji. Chyba nie wątpicie, że mają warunki. Oto dom, jaki pod Moskwą matka postawiła swoim dzieciom - żeby cała rodzina miała gdzie się spotykać. Na zamówienie Rosjanki, Art Hall Studio przygotowało nietuzinkowy projekt. Drewniany dom wtapia się w wiejskie otoczenie, a zarazem czaruje szykownym połączeniem stylów.

dom_drewniainy z bali w Rosji piękny duży Źródło: Art Hall Studio

Dom otacza okazała działka. On sam jest pięknym przykładem renesansu drewnianej architektury. Wróciła do łask.

salon z kominkiem w domu z bali klasyczny drewniany Źródło: Art Hall Studio

Oto drugie z trzech pięter domu. Obok salonu jest jeszcze kuchnia i jadalnia. Na pierwszym piętrze mamy saunę, pierwszą kuchnię i magazyn win. Trzecie piętro to sypialnie i pracownia.

eko_dom Źródło: Art Hall Studio

Wiktoriański, prowansalski i tradycyjny włoski - te style mieszają się w całym domu. Ale to połączenie wysmakowane. Rustykalna szafka z kwiatowym motywem nabiera bardziej salonowego charakteru w otoczeniu szykownego drewna.

drewniane schody w domu z bali z kutymi poręczami Źródło: Art Hall Studio

Naturalne drewno świetnie łączy się z eleganckimi sztukateriami. Urok drewnianych schodów zawsze będzie w cenie.

eko_dom Źródło: Art Hall Studio

W łazience dominuje biel, a więc drewno pomalowane na taki właśnie kolor. Dodatek w formie ażurowego parawanu idealnie dopełnia urok intymnego buduaru.

dom_drewniainy z bali przedpokój Źródło: Art Hall Studio

Szykowny korytarz, który nie potrzebuje już żadnych dodatkowych ozdób. Bogactwo drewna, jego odcieni, piękno i ciepło w połączeniu z kunsztownymi zdobieniami tworzy coś między wiejską chatą a rezydencją.