20 gadżetów do domu

Każdy lubi mieć coś wyjątkowego - a domowy gadżet wydaje się być idealny w spełnieniu tej roli. Potrafi bawić, zakskakiwać, ale i pomagać w codziennych czynnościach. Dzisiaj nietypowy, juto może okazać się niezastąpiony w naszym domu.

gadżety domowe do domu śmieszne urządzenia na preznet

 

Oto 20 śmiesznych gadżetów domowych:

 

śmieszny rozgałęziacz prądu gadżet domowy różowy

Każdy ma go w domu, ale nie każdy ma go w takiem postaci. Różowy, świnkowy, rozgałęziacz prądu.

ludzik stojak na noże czerwony czarny do kuchni

Wyręczył laleczkę Voodoo i wspoczył do naszej kuchni. Stał się ulubieńcem kobiet, a kształtem przypomina mężczyznę. Doczekał się wielu wersji kolorystycznych i jest chyba nabardziej pożądanym gadżetem domowym.

Na pytanie: Dlaczego? - musimy odpowiedzieć sobie same, miłe panie..

ładowarka z energii słonecznej drzewko bonsai z kablem usb

The Electree - ekologiczna ładowarka USB korzystająca z energii słonecznej. Kształtem przypomina drzewko bonsai, którego liście to panele słoneczne.

designerski talerz do zupy

Designerski talerz  nie tylko ładnie wygląda, ale jak się okazuje, jest też funkcjonalny. Przechylony w jedną stronę sprawia, że nie musimy go przechylać aby zaczerpnąć ostanią łyżkę zupy.

Lubicie z rana tosty? A jajka? A może to i to?

toster robiący jajka

Oto toster, który zafunduje nam wyśminite śniadanie. Jajka i tosty. Nie musimy nic robić - pozostaje się tylko delektować.

designerskie kuchenne rękawicy śmieszne

Kuchenne rekawice nie muszą być nudne. Kliknij mnie! Oto wersja komputerowa rękawic kuchennych. Chyba nie jesteście zaskoczeni?

chowanie kabli domowych

Plątanina kabli w domu zostaje sprytnie zakamuflowana. Zamiast nich wyrasta zielone pnącze. Co o tym sądzicie?

robot podgrzewacz do herbaty gadżety domowe

Mały, ukryty w szklance robot. Zabawka dla dzieci, która wpadła do herbaty? Nie. Ten mały robocik w kubku wypełnia swoją misję. Podgrzewa napoje. To wpsniały przyjeciel dużych kubków, gdzie kawa i herbata szybko stygną.

lewitująca lampa elektromagnetyczna gadżety do domu

Okazuje się, że te dwie lampy nic ze sobą nie łączy. No, może sam wygląd. Lampa lewituje. Sekret rozwiązania kryje się w magicznych siłach elektromagnetyki.

pułka na książki gadżety do domu samorozwijająca się

Książki. Jakbym ich na półce nie ułożyła zawsze coś nie gra. A tutaj pojawia się rozwiązanie. Pułka rozwija się i dostosowuje do wielkości domowej biblioteczki. Wszystko wygląda na dobrze zaplanowane. Nie ma bałaganu i haosu. Myślę, że to świetny pomysł i doczeka się jeszcze wielu braci i sióstr.

gadżety do domu ostrzełki do noży

Zabawmy się w magika. Przetniemy kobietkę wielkim nożem i zobaczymy czy jej ciało będzie dalej w jednym kawałku. To specjalna ostrzałka do noży, która pozwoli nam się odprężyć przy tym jakże wydawałoby się monotonnym zajęciu.

akwarium do rozbudowy gadżety domowe

Rybki to nie chomiki, a jednak ich dom - akwarium, możemy za rozbudowywać w nieskończoność.. Zastanawia mnie tylko jak rybki przepływają przez kanały i gdzie gromadzi się dla nich powietrze?

designerskie wieszaki do domu gadżety domowe

Designerski wieszak do domu, który zadba o ciekawy wygląd twoich ścian.

Magic Spicer ma prostą metodę działania. Zakrętki od pojemniczków mają wbudowany magnes. Wystarczy tylko odpowiednia listwa pod szafkami a nasze przyprawy mogą elegancko wisieć w powietrzu.

magnes książki na półce gadżety domowe prezent

I to kolejny gadżety wykorzustujący magnes. Tym razem nie musimy się martwić że książki na półce się poprzewracają..

dżet odmirza czas śpiewa gra melodie podczas gotowania

To okrutny wynalazek. Śpiewa nam piosenki podczas gdy reszta jego współbratyńców gotuje się we wrzącej wodzie.

toster drukujący obrazy na tostach gadżety domowe

Dalej w temacie śniadania, mamy nowy wynalazek. Tym razem chodzi o coś więcej. Electrolux wymyślił bowiem urządzenie które drukuje obrazy na tostach. Ale to nie wszystko z rana możesz sobie na toście fundnąć porcję newsów z dzisiejszej gazety. Pytanie tylko czy da się to przetrawić?

łapki do gorących powierzchni gadżety domowe rękawice

Nie poprarz się. Twój przyjaciel cię zastąpi. Kuchenne łapki złapią za ciebie gorące powierzchnie.

szukacz kluczy gadżety domowe do domu

Gdzie są moje klucze? To urządzenie oszczędzi Ci długich poszukiwań. Znajdzie wszystko w promieniu 20 metrów, a i ty więcej się nie spóźnisz..

tablet do gotowania gadżety przenośnia kuchnia

Tablet do gotowania? Tak tak...  możemy przejrzeć przepisy a pod pokrywą odkryjemy że mamy palnik indukcyjny, deskę do krojenia oraz tarkę. Pytanie czy to wystarczy? :)