Piękne przedpokoje

Huelsta specjalizuje się w... dobrych meblach. Projektują sypialnie, jadalnie, ale także przedpokoje. Właśnie te zaułki naszych domów często zaniedbujemy. A przecież przedpokój odpowiada za pierwsze wrażenie każdego, kto nas odwiedza. Także nas samych nastraja, kiedy wracamy do domu. Warto podejść do tematu z sercem i pieczołowitością.

przedpokoj szafka w salonie jasne drewno nowoczesny huelsta Źródło: hulesta

Organiczny, spokojny, minimalistyczny przedpokój koi spokojem drewna i miękkością dywanu. 

meble do przedpokoju szafa nowoczesne ciemne drewno w pasy Źródło: hulesta

Mento nie zna pojęcia "trudna przestrzeń". Te meble radzą sobie wszędzie. Proste meble w trzech rozmiarach, duże lustro, półki ścienne i prosta belka jako wieszak na płaszcze są maksymalnie praktyczne. A orientowane poziomo i pionowo pasy drewna ożywiają.

jasne nowoczesne meble do przedpokoju minimalistyczne_huelsta Źródło: hulesta

Przedpokój w wydaniu lux to Elea. Wysokiej jakości drewno, ręcznie wyrabiane ozdobym, elegancki design tworzą delikatną i dostojną kompozycję.Proste linie nie starają się niczego imitować.

pomarańczowa ściana w przedpokoju jasne drewniane meble huesta Źródło: huelsta

Lilium stawia na jedność. Ciepłe jak promienie słońca meble z drewna są skomponowane w sensowną całość. Pawlacz, wiesza na płaszcze, lustro i półka na kapelusze zajmują minimalną ilość miejsca i są razem bardzo atrakcyjne.

meble do małego nowoczesnego przedpokoju huelsta czerwona szafka na buty Źródło: huelsta

Lakier z wysokim połyskiem przyciąga intensywnością kolorów w przedpokoju Lilac. Szczególnie widać ten efektowny mebel na tle spokojnej bieli. Mnóstwo przestrzeni i światła.

elegancki nowoczesny przedpokój meble drewniane huelsta Źródło: huelsta

Model Hallway Benches oferuje przede wszystkim przestrzeń. Ławeczka zachęca, by na niej przysiąść. Jest tu schludnie i nowocześnie.